Graikija: Dzeuso ir Afroditės salų skonis. II dalis Kreta

2014-11-12 16:31

Matala daugiau negu paplūdimys, tai legenda, turi gero romantinio užtaiso. Dūšioj esu hipis. Mataloje ir Retymne švenčiau jubiliejinį gimtadienį. Retymno puiki venecijiečių tvirtovė. O Samarijai reikia daugiau dienų atsigauti. Lietuvoje jaučiau atmuštas aptirpusias Samarijoje kojas. Aš ten buvau vidurvasarį, lenkiau visus einančius, manęs niekas neaplenkė, vienoj rankoj kamera, kitoj fotoaparatas. Tiesiog prisiminimų lavina po linosos aprašymo. Ačiūūūū......

2014-11-13 16:25

Gražūs tie tarpekliai ir tos lagūnos, zarazos... Jau taip noriu kur nors į panašią vietą nuvažiuot, kad och... :)

A, dar į kai ką atkreipiau dėmesį, tai negi praleisiu tokią progą patraukt per dantį: "..parduotuvėlėj, aukojame euriukų ir degame žvakutes". Linosa?! Kas čia per deminutyviukų baliukas? :))) Nu bet tiek to, vieną paslydimą galima ir atleist. :)))

2014-11-13 19:59

Kaip žinodama su bliūdu salotų prisėdau ..... ))))))))

2014-11-13 21:21

Vadinasi teisingai dėl Samarijos nusprendžiau - ji labiau tinka tiems, kurie į poilsinę važiuoja - turi laiko ilsėtis, nors jei mane tokiam Retimne kas paliktų savaitei, tai gal geriau kas antrą dieną tuo tarpekliu eičiau :)

Xvim, tai sakiau, kad dešimt kartų skaitau ir taisau :) O šiaip, tai man parduotuvė, tai nors maximos dydžio, o ne 15 kvadratinių m., žvakės tos irgi tokios plonos buvo, o jei būčiau parašius kad paaukojau eurų, tai atrodytų, lyg kokį 1000 ar nors 100 vienuoliams padovanojau, o čia tokią smulkmę už žvakes sumetėm. Bet jei jau kažkam kliūva, tai galiu ir pataisyti :))))

Skanaus, Arūna, tikiuosi ant tų salotų fetos gabalas aliejumi apšlakstytas guli? :)))

2014-11-14 17:21

Nekliūna, tik, kaip minėjau, aš niekaip nepraleidžiu geros progos patylėt arba patraukt ką nors per dantį :)