Graikija: BALTOJO PŪKO MIESTAS

2019-10-30 11:42

Savaitė gerai - nelekiant, ramiai apsižvalgant. O ar buvot saulės palydėt Sunijo iškyšuly?

2019-10-30 11:51

Buvom vienuolika dienų. Na, Arūna, irgi pasakei... Negi ne pirmos jaunystės kompanijai, saulės palydos yra pats įdomiausias dalykas? Manyčiau tie gamtos renginukai skirti šiek tiek jaunesniems...arba, dar vyresniems už mane...

2019-10-30 17:12

Ir dar kaip skirta. Gamtos teikiamais malonumais galima grožėtis bet kokio amžiaus žmonėms ))

2019-10-31 05:47

Palaikau Aruna :) - nėra romantikai amžiaus barjerų.
Tačiau apsilankęs Atėnuose šį pavasarį buvau sukrėstas tos betvarkes pačiame mieste. Viskas gerai su istorija, palikimų , bet dievai palikę Olimpa paliko ir patį miestą. Mėgstų kojomis apeiti ne tik tai ką rekomenduoją, bet ir tai kas lieką už saldžių reklamų. Tai ką radau sukrėtė - šiuklės, netvarka, beskonė grafiti, merginos laisvo elgesio, besiruošiančios tiesiog gatvėje vakarui, benamiai aikštėse deginantys laužus.
Tačiau tavernoje besilinksminantys miestelėnai, tikros storos graikiškos salotos, dainos ir šokiai griežiant gyvai muzikai, pradžiugino ir palaiko viltį, kad Dievai dar grįš.

2019-11-04 11:47

Atėnuose teko būti tiek vieną kartą darbo reikalais ir labai trumpai. O gaila. Pasisekė, kad vietiniai žino tai, ko nežino turistai. Pvz pietavome restorane kažkokiam miegamam rajone, kur turistai neužklysta, personalas nekalba angliškai ir nėra net meniu. Tiesiog klausiama, kas šiandien šviežia ir ką rekomenduoja šeimininkas. Ir tai buvo geriausias maistas so far Graikijoje. Kontrastai.
Kontrastai patinka ir tavo pasakojime. Vietom šiukšlynas, vietom chaosas, bet tai ir yra kelionių šarmas :) Ačiū už pasakojimą!