Geriausi įspūdžiai saulėtajame Maroke


Maistas

Jei perkate daržoves, vaisius, būtinai juos gerai išplaukite, nes ant jų tupi ir jūsų laukia daugybė zarazų… Vandens iš čiaupo negerkite, dantis valytis galima, tik išspjaukite viska, kas gali užsilikt, nes kitaip nemaža galimybė, kad kelionę jums pakartins diarėja… Jei pirksit vandenį, patikrinkit ar užsukti buteliai, ir nesidalinkit su vietiniais. Kiekvieną kartą žiūrėkite ką valgote, maistas turi būti labai gerai iškeptas. Taip pat, jeigu maistą gamina gatvėje (tai galioja Tajin), galite pasižiūrėt kaip jis atrodo ir rezervuotis. Taip pat yra žmonių, kurie užsiima tik gaminimu ir jus pristatę savo produktus galite užsiprašyt patiekalą, gaunas ir pigiau ir daugiau. O dar, būtinai paragaukite jų saldumynus, užsigerdami mėtų arbata, tai kažkas nepakartojamo. Didžiosios parduotuvės yra prie miesto ribų, ar net už miesto, tad iškart nuspręskite ko jums reikia. Bet jei sumanėte pasmaguriaut vaisiais, jais geriau apsirūpinkite medinoje.

Transportas
Labai lengva tranzuot, tad nebijokite, tik stabdykite naujas mašinas. Jei nusprendėte važiuoti į kurį nors tašką, susižinokite kur jis randasi, mieste ar už miesto ribų, nes mieste tik Petit taxi, o už miesto ribų veža tik Grand taxi. Tai gali gali buti aktualu skubant į oro uostą, traukinių stotį ir pan. Tai mes patyrėme, ir tik stebuklo dėka nepavėlavome į lėktuvą.

Gera nuotaika
Nepykite ant vietinių už jų įkyrumą, nes tai jų gyvenimo būdas. Nesinervinkite, kai užkelia kainas dešimteriopai, nes tai gera proga palavint kalbos gabumus ir būti dar ikyresniem ;) Nesierzinkite, kai aplinkui visi pypsina, nes tai jų apsisaugojimo būdas nuo avarijų. Ir džiaukitės kiekviena akimirka, nes ten taip nutinka netyčiom, net nesistengiant.

Algina&Rokas

Booking.coms
storyLazyload();