Egiptas: Kruizas Nilu II dalis (Asuanas, "Nile Bride")

2010-01-28 15:02

Apokai, Jums klausimėliai iš Facebooko MyTrips.lt fanklubo:

Ilona Liukaitiene: Labai labai laukiu tęsinio, nes yra planų "pralėkti" šiuo maršrutu. Ar kelionė nėra varginanti, kai tau jau toli gražu nebe 20? Luksore esam buvę, ar kiti įspūdžiai nenublanks? Jei vyktumėt dar kartą, ar rinktumėtės irgi vasarį? Kodėl?

Beje, toj pačioj kelionių agentūroj, kurios neminėsite, siūloma nauja programa Kruizas Nilu P1-EKO už gerokai žemesnę kainą, gal turite savo nuomonę apie šią programą? Ačiū :)

2010-01-28 15:56

Sveiki, kabo kaip kirvis virš galvos tas nepabaigtas kelionės aprašymas, bet tikrai labai neturiu laiko, pasižadu pabaigti.
Pabandysiu atsakyti į klausimus.
Mūsų grupėje buvo pora, kuriems ,manau, virš 60, ir nieko, tik moteris į dykumą nejojo ant kupranugarių, o liko pailsėti laive, todėl, manau, galima ištverti, be to ir autobusai, ir laivas labai konfortiški, todėl galima ir pailsėti pavargus, tik nerekomenduočiau vežtis mažų vaikų. Jei į Liuksorą važiavot iš Hurgados 1 dienos kelionei, tai, kiek žinau, dar ir Liuksore turėsit ką veikti, o įspūdžių ir toliau bus per akis. Dėl dar kartą - tikrai vykčiau, dėl vasario - nežinau. Keliavimui oras geras, nuotraukose matėsi, kad dažnai ir su striukėmis buvome, Asuane karšta, bet dar pakenčiamai. Jei šalia kruizo dar norėtumėt ir "pakepti" Hurgadoj, manau, reikėtų bent 2-3 savaitėm vėliau, bet Asuane jau bus karšta.
Esant galimybėms vis dėlto rinkčiausi P1,o ne P1-EKO. P1 sudaro galimybę pamatyti Abu Simbelį (mes pasirinkom dykumą ir Šv. Simeono vienuolyną), kur kitokiu būdu sunkiai patenkama (tiesa, už papildomą mokestį), be to Asuanas man labai patiko.
Jei kils dar konkrečių klausimų, pabandysiu, pagal galimybes, atsakyti.