Egiptas: Kruizas Nilu I dalis (Hurgada-Kairas)

2009-12-03 09:37

Pasistengsiu parašyti kuo greičiau. Aš ir pats mielai dar kartą prasivažiuočiau-plaukčiau tuo maršrutu. Kaip jau minėjau, labai daug priklauso nuo gido, bet kiek kalbėjau su plaukusiais, dar niekas nesiskundė. Kitas dalykas, reikėtų prieš plaukiant truputį pasiskaityti literatūros, mes plaukėm nepadarę namų darbų.

2009-12-03 12:54

Na, Egipto atveju manau, vaizduotė tikrai nepranoks tikrovės, juolab, kad Kruizo dėka patenki į tokias vietas, kur iš Lietuvos niekaip kitaip ir nepateksi, nes, paprasčiausiai nieks ten neveža, o nuotraukos ir filmukai nesiskaito.

Dėl agentūrų galiu pasakyti tik savo nuomonę, oficialios nežinau, be to joms skirta tema forume. Dauguma čia rašančiųjų, mano manymu, keliauja savarankiškai, ir naudojasi agentūrų paslaugomis tik išskirtiniais atvejais, kai kitaip neišeina, arba kai pasitaiko labai viliojantis pasiūlymas, o kiekvienas paminėjimas yra reklama, o reklama kainuoja pinigus, o nė vienas save gerbiantis keliautojas niekada dykai nedarys reklamos tam, ką jis laiko "plėšiku" ( kodėl dabar tas kruizas Nilu kainuoja dvigubai pigiau, negu prieš 2 metus, arba kodėl kelionė į kokią Kubą iš Lietuvos 3 kartus brangesnė negu iš Lenkijos ar Vokietijos). Čia grynai mano nuomonė, gal kas nors galvoja kitaip.