Bulgarija: Vraca

2013-06-08 09:41

Biul Biulio Ogly ........... speju tai buvo < pesnya na bashne> ten pradžia gera < пути и годы ждут нас в переди>. Tai apie mus ?

2013-06-08 09:49

Tukai,

visokias dainavom, ypatingai mano kurso draugės, joms jis buvo dievukas, bet dažniausiai jos traukdavo " Ty mnie včiera skazala, što pozvoniš sievodnia" - ši daina buvo klaikiai nusibodus, dar ir dabar ausyse intonacijos skamba... brrr...

2013-06-08 23:10

O va gerai pabuvote. Ir visko valgėte....... :))))
Bulgarijoj buvau dar tarybiniais laikais. Ir kaip mama, sakė, nuvežė mane tada iš dalies tam, kad pamatyčiau, jog ir užsienyje žmonės visaip gyvena :). Ir tai tiesa :))) O arbūzus iki šiol atsimenu ir baničkas, tokias bandutes- mamos draugė namie kepdavo :)))))
Juodkalnija planuose, puiku, nors Podgorica, tai turbūt viena iš neįdomiausių vietų ten :)))))

Ir dar... "Šilko" laukia ne tik bulgarai, jeigu ką :))))

2013-06-09 21:50

Na va, Arūna,
o man kažkas kaip tik labai išgyrė Podgoricą.
Tikiu Tavim, ko gero tas "kažkas" truputį persistengė.

2013-06-10 12:08

Jei nebuvo kitose vietose, tai gal tada ir patiko :), bet jei iš tikrųjų, tai ji pakankamai nyki palyginus su kitais miesteliais.Apie gamtą tai net nekalbu.

O apie "Šilką", tai, kaip matau vėl nutylėta :)))))))

2013-06-10 18:24

Kaip smagu vel pamatyti Alvydo straipsni! Uzsimaniau dabar tu visu pomidoru ir tresniu :)
Silko dar Alvydai nerodyk Mytripsieciams. As gal jau pagaliau lapkricio gale Europon parsigausiu, galima bus kokia metu galo proga susibegti Klaipedoj gal? Ir Silko paziuret :)

2013-06-10 18:45

Teisingai, Ra,
kol kas nerodysim, o ir parodyti dabar jau kur kas sunkiau - Nelė gyvena Vilniuj. Kai reikia važiuoti į kokį nors festivalį, tai susibėgam.
"Šilką" mes jau labai daug vaidinom, bet kada nors gal bus galima ir dar nemačiusiems parodyt.

2013-06-15 18:46

Ačiū už įdomius įspūdžius. Nesu buvęs Bulgarijoje, tad įdomu viskas. Maniau, jog jie labiau atsilikę. O apie anuos laikus dar įdomiau... Galvoju, kaip mes studijavom, jog to dainininko aš neįvardyčiau. O daržovės augo darže. Pirkau tik kur nors Ukrainoje. Esu pirkęs tik mandarinus prieš Naujus Metus.
O Juodkalnijoje iš Podgoricos reikia važiuoti arba prie Škoderio ežero, kuris netoli ir lengvai pasiekiamas. Arba į šiaurę, Moravicos dekoratyvus kanjonas su spalvotu vandeniu ir spalvotais krantais prasideda tuoj už sostinės. Arba važiuoti link Nikšičiaus į Ostrogo vienuolyną. Arba pervažiavus tiltu Škoderio galą, po to mokamu 4 km tuneliu patenkama į pakrantę prie Sutomorės. Čia senasis Baras, Budva, Šv. Stepanas.

2013-06-16 13:30

Labai ačiū, Česiau,

malonu skaityt, o ir visada labai paisau patarimų, beveik visada tai teisinasi, juk patys kartais patingim, kartais ką nors pražiopsom, ir nepamatom visai įdomių dalykų.
Na, o dėl tų dainų, tai Biul Biulį buvo įsimylėjusios mano kursiokės. Aš jo tai, taip sakant, nelabai...