Automobiliu į Italiją (ir ne tik) neskubant 2 dalis

2016-06-22 18:57

Labai gražūs vaizdai nuo Triglavo...norėčiau sulaipiot, ale kad nelengva per vieną dieną...
Kelionė, tai sakyčiau daugiau į Juodkalniją, ne Italiją, o ir maršrutas kažkoks jums zigzagais gavosi :) Na, suprantu, kad neskubant, bet Nicą su Monaku logiškiau būtų prie Prancūzijos-Ispanijos kabinti, o tai kažkaip keistai - nuo Veronos atrodo jau pakeliui link Juodkalnijos, o jūs į priešingą pusę vos ne 1000 km suvažinėjote. O Krotatijoj buvę, kad beveik nežiūrėję pralėkėt?

2016-06-23 10:23

linosa, na kartais net įdomu, kad kelionėje nėra logikos. O gal ji pas keliautojus kažkur jiems vieniems žinomoje vietoje paslėpta.
Man čia viskas vis vien faina, visada stebina tas turistų noras įsiamžinti, pasižymėti, kažkur ant sienos išlikti ateinantiems.
Galerijos įdėta viena nuotrauka, bet net iš tos vienos matosi, kad jau vien dėl paveikslų galima į Florenciją vykti.

2016-06-23 18:19

Kai pasukom Monako kryptim, tai buvo minčių ir Gibraltarą pasiekti. Bet visas pajūrys labai jau civilizuotas, o mes daugiau laukinės gamtos mėgėjai.... Kroatija man kažkaip tapo tranzito šalis, esu keliskart buvęs, bet taip ir nežkabino. O dėl Triglavo, tai einant iš Rudno Pole pakeliui yra trys trobelės, ir susiplanavus visai smagu ten pernakvoti būtų. Mums būtinai reikėjo grįžti, nes neveikė telefono ryšys, o laukiantysis paprastai yra tikras, kad nutiko patys baisiausi dalykai. Florencijos muziejuose iš ties galima praleisti savaites ir tai visko nepamatysi. Mes apsiribojom Ufizi galerija, kad susidaryti įspūdį. Man panašu į Luvrą, nors žinovai garantuotai kitos nuomonės. Kelionės logika - kelias pats veda. Poryt išvykstam, o aišku tik bendra kryptis ir galimai lankytinų vietų sąrašas....

2016-06-24 12:10

Tai jums labai tiktų šiaurės Prancūzija - ten ir palapines gali statyt, daug gražios gamtos, nuostabūs maži miesteliai, tuščia...

2016-06-24 13:44

Viskas taip, bet ten nėra kalnų...

2016-09-19 18:37

Laba diena. Labai patiko Jūsų kelionė, pamatėme daug pažystamų vietų. Manėm, kad mes vieni tokie pamišę keliauti automobiliu, bet ačiū Dievui tokių yra ir daugiau :) O Jūsų ekkstremalios situacijos dar labiau skatina tokioms kelionėms. Ačiū.