Automobiliu į Italiją (ir ne tik) neskubant 2 dalis

Liepos 27.Ši diena jau paskutinė prie Adrijos jūros. Už 3 nakvynes Maslynoje sumokam 48 eurus.
Įkainiai nakčiai.3e už automobilį, 3e asmeniui, 3 e palapinė, 1,5 e vaikui, 1,30 e ekologinis kempingo mokestis saugusiam asmeniui.
13h išvažiuojam. Už tunelį sumokam 2,50 euro. Vakare užsukam į Ostrogo vienuolyną. Kelias jau suremontuotas ir praplatintas, ir to ekstrymo, kuris buvo anksčiau, nebeliko.
Pliaupia lietus, bet nuo Ostrogo žvelgiant vaizdai atrodo didingai. Palapinę statom po prekystalio stogu. Naktį dar šiek tiek pasigrožim žaibais ir pasiklausom griaustinio.

Liepos 28. Atsibundam su lietum, bet dėka stogo sausi. Ryte pamačiau, kad buvom įsikūrę po didele kabančia uola, šalia šlaito, kurio dalis neseniai nuslinkusi...
Pakely pravažiuojam Taros kanjoną, pasifotkinam.
Kiek toliau pamatę užrašą „SIR“ stojam. Už 10 eurų perkam 2 kg balto sūtio. Tiek pat sumokam Žabljake už greičio viršijimą, nors ten buvo labai ginčityna situacija. 13:31 kertam MNE – SRB sieną. Niekas nekrato.
Vakare trumapi užšokam į supermarketą, paskui simboliškai užlipam į pilį pasižiūrėti naktinio Belgrado panoramos.
Liepos 29. Ši diena skirta važiavimui. 69, 79 kelias pilnas furų ir atitinkama aplinka Beje Rumunijoje reikia savo iniciatyva pasienyje susimokėti už kelius. Prie Oradea sukam į Vengriją. Kertant sieną buvo susikaupusi nemaža mašinų eilė. Gal kokio nusikaltėlio ieškojo? Vakarop aplankom Tokajų ir prisiperkam bent 10 litrų vyno. Visai vakare pasiekiame Košice. Pasivaikščiojam po miesto centrą, pavalgėm picos ( skanumu kunkuruojančios su itališkąja, vienas nemažas gabalėtis 0,50 euro) ir ledų ( neprastesniu nei Italijoje, 1 kaušelis 0,50euro). 23:12h pravažiuojam Prešovą, kad ryte nereiktų gaišti laiko kamščiams. Šiandien buvo nuvažiuota 600km.
Liepos 30.Nakvojome už Prešovo kažkokiam kaimelyje ir visa diena kelyje. Dradiciškai stojame Liubline apsipirkti DECATHOLON sporto parduotivėje. Kita tradicija Augustove ant tilto atsigerti arbatos.
22:15h kertam Lt sieną.. Kaip ir kiekvienos kelionės pabaigoj, jaučiiame šiokią tokią nostalgiją patirtiems nuotykiams ir jau pradedam laukti kitų metų vasaros.
Bendras kelionės kilometražas 7600 km. Mašina Renault Laguna 1.9 DTI 1999. Praėjus beveik metams iš Italijos atėjo pranešimas, kad Florencijoje iš žiedinės sankryžos išvažiavau specialiajam transportui skirta eismo juosta ir esu baudžiamas 50 eurų bauda. Su visom išlaidom 82 eurai. Prisimenant visą Italijos miestų eismo chaotiškumą tai kiek nustebino.

Booking.coms
storyLazyload();