Austrija: Vachau slėnis

2014-10-11 21:27

Super........ Pravažiavau, bet išvada teisinga, jei negali apžiūrėti, vistiek teks kitą kartą atvažiuoti. Man įstrigo bažnyčių bokštai ir pilys ant Dunojaus šlaitų. Bet statinaitė- aukų dėžutė- negaila būtų įmesti eurų. Slėnis vertas atskiros kelionės į Austriją. Atsikišau skaitymui austriško vyno butelį, kad geriau įsijausti. Iškilo klausimas: Zalcburgo žemėje gėrėme alų vakare, nusileidus iš kalnų, t.y. po turisto darbo. O Wachau vyno rūsiai, t.y. vyno vartojimas turistinio darbo metu?

2014-10-11 21:41

Na koks ten turistinis darbas be vyno Vachau slėny? Ypač vyno rūsy...
O šiaip tai slėnis tikrai gražus! Vertas atskiros kelionės, o gal ir ne vienos. Ten ir dviračių mėgėjams superiniai dviračių takai palei Dunojų.

2014-10-11 22:21

Pritariu. Už tai ištuštinome antrą butelį austriško vyno. Ačiū už įspūdžius.

2014-10-13 08:59

Gėris, ką čia gali bepridurti. Melke buvom du kartus, slėniu palei Dunojų pravažiavom, o į miestelius nosie nekišom, tik persikų pakeliui pirkom ))) Ir vėlgi, reikės ir dar kartą mums ten užsukt, daug nepamatyto liko. O vienuolyną tai man gerai atkapstei. Buvau ten šimtą tūkstančių metų atgal, ir, aišku, kur ten kokį pavadinimą atsiminsi, ypač kai vežiojo, kaip kokius balvonus po visas gražias vietas ))

O Cesius, tai teisingai daro-austriškas vynas, austriški vaizdai )))