Austrija: Pasivaikščiojimas Vienoje

2011-08-04 01:04

Smagiai perskaičiau. Nuotraukos atmintyje iškėlė matytas vietas. Turėjau kažkada progą pusdienį pamatyti Vieną. Didingas didingos imperijos centras.

2011-08-04 09:18

Gražus pasakojimas, gražios nuotraukos, nors man Viena kolkas asocijuoja su šiukšlių deginimo fabriko bokštu miesto centre, šunų gausiai apšiktais šaligatviais ir parkingu 8 eurai/valanda (tiek ir tebuvau), kiti kartai tik pro automobilio langą, kaip neišvengiamas orientyras žemėlapyje. Kita vertus, esant galimybei, neatsisakyčiau apsilankyti ir nuodugniau, nors mano manymu, labai jau vienodi visi tie centrinės Europos miestai. Žinoma, kiekvienas turi savo įžymybių, bet, iš principo, aplankęs vieną, gali sakyti, kad buvai daugelyje.

2011-08-04 09:55

Na, nenorėčiau sutikti su Apoku, kad vienodi miestai. Viena gal būt panaši į Paryžių, tik kompaktiškesnė, lyg sumažintas Paryžius. Apskritai, tai nemažai Europos miestų turi panašumų su Paryžium. Bet ne vienodi. Praha vėl kitoks miestas, Budapeštas - vėl kitas. Miunchenas - dar kitoks. Žinoma, pusdienio tiems miestams apžiūrėti neužtenka, bet turint porą trejetą dienų, jau galima neblogai patyrinėti.

2011-08-04 10:19

Sutinku su Fuga, kad mums to pusdienio apsiziurejimui tikrai neuzteko, nepamatem nei Belvedere, nei dar daugelio objektu, nekalbant apie muziejus (kai kurios parodos siuo metu ten itin geros ir vertos demesio). Faktas, kad normalesnei apziurai reiketu kokiu 2-3 dienu ir cia tai minimaliai.

Del sunu "bombeliu" tai kazkaip ju nepastebejau :D bet man tai arkliu parkingu uzteko, patikek Apokai - daug baisiau, kvapas toks, kad nezinai kur dingti, o viskas salia pagrindiniu izymybiu.

2011-08-04 22:21

Gerai, Ringaile, strategiškai sėdi- šmaukšt ir į Vieną :).

Man tos sostinės tai kaip sakoma -pažiūrėt galima ir tiek. Nors Vienoj tai du kartus buvau.Ir tais vežimėliais su arkliukais važinėjau. Kaži kažkodėl man jie nesmirdėjo :):)))))

2011-08-05 10:17

Manau Aruna - nesmirdejo, nes kol jie vaziuoja arklekai nelabai gamtinius reikalus atlikineja. O vat tose "parkavimo" aikstelese - visus balos, nors leitaus ir nebuvo ir ne vanduo ten, pati stebejau. Plius vienuoje nuotraukoje prie Hofburgo iejimo, kur visas arkliu parkingas - ten tokios juodos siuksliadezes uzfiksuotos - tik kad ne siuksles ten renka :D