Austrija: Neturistinės Alpės. Jägersee – Tappenkarsee.

Kaip seniai kaip seniai mes čia buvom... ir kaip norisi vėl sugrįžti. Na žinoma, ir vėl tas pats... ir kodėl visur norisi sugrįžti?
Dienos išvyka, jei esat kur nors čia :-) (Nuo Zalcburgo iki Jägersee apie 90 km).Tai vieta, ieškantiems kažko ramaus, romantiško, ir... kartu didingo, įspūdingo, nepakartojamo... o gal, tiesiog, kažko gražaus...


Man jau pats Jägersee vertas išvykos (aplink jį galima apeiti, yra takai). Bet jei netingit, jei turit laiko ir noro... „Užkopkit“ iki Tappenkarsee.
Žinoma, mes nebuvom tokie „netinginiai“ ir savo kopinėjimą pradėjom ne nuo pačios Jägersee pradžios (kur stovi užeiga), bet nuvažiavom iki ežero pabaigos. Tada bereikėjo lipti kalnan geros pusantros valandos. Jei eisit pėsčiomis nuo pat pradžios (užeigos) – prireiks virš trijų valandų (į vieną pusę). Oi, ką aš čia... jei nuo užeigos pradėsit...Na, geriau važiuokit į kitą ežero pusę. Ten yra aikštelė, rodyklės ir – pirmyn.Kopiant“ (na, aš galėčiau ir be kabučių čia rašyt, nes oi kaip gaudžiau tą kalnų orą... :-)) vis galima pasigrožėti apačioje liekančiu Jägersee, kažkur mus išmaudo mažo kriokliuko lašai. Bet atgaiva – gerai.


Vis aukštyn, vis aukštyn ir... tada man tikrai atvipo žandikaulis.

Paskui nukulniavom iki trobelės... o skanumas tų dalykų, net pamiršau, kad kopti reikėjo!
Kažkas išsineša gitarą, dainos apie kalnus... taip gera, nors imk ir dainuok kartu...o teksto tai nežinom... tiek to, šį kartą nedainuosim... gal kitą kartą, kai vėl čia grįšim...

Šiek tiek info ir vaizdų http://www.rauschenbach.de/salzburger/tappenkarsee.htm
http://www.wagrain-kleinarl.at/en/summer/hiking/hiking-trails.html
http://www.tappenkarseehuette.at/

Booking.coms
Atraskite Italijos kryptį autobusu - kelionių agentūros Baltic Tours Group karščiausi kelionių pasiūlymai. Autobusu į Italiją

Jauskitės patogiai visos kelionės metu su kelioninėmis kompresinėmis kojinėmis - Ortopedinių prekių parduotuvė "Pes Planus". Kelioninės kojinės.

Lektuvubilietai.lt – skrydžių paieškos platforma, ieškantiems pigių lėktuvų bilietų pasiūlymų. Pigūs skrydžiai į Europą, Aziją ir už Atlanto ribų. Raskite geriausius skrydžių pasiūlymus jau dabar!

Skrydžiai į Europą, Aziją ir už Atlanto ribų! Skrendu.lt siūlo geriausius skrydžių pasiūlymus poilsinėms, turistinėms ar verslo kelionėms. Raskite skrydį į jūsų norimą šalį ar miestą už itin patrauklią kainą. Lėktuvų bilietai.

storyLazyload();