Mano kelionės


Pirmą kartą mytrips.lt? Užsiregistruokite!

Vartotojas *:
El. paštas *:
Slaptažodis *:
Pakartokite slaptažodį *:
Vardas *:
Šalis:
Gimimo metai *:
  Norėčiau gauti naujienlaiškį
  Susipažinau ir sutinku su mytrips.lt tinklalapio taisyklėmis
Įrašykite šiandienos mėnesio dieną *:
* - Būtina užpildyti

MyTrips.lt tinklalapio taisyklės

1. Bendros nuostatos.

Naudodamiesi šia svetaine (www.mytrips.lt), Jūs įsipareigojate laikytis šios svetainės bendrų taisyklių. Jei nesutinkate su jomis, Jūs neturėtumėte ja naudotis.


2. Registracija. Narystė. Slaptažodis. Saugumas.

Norėdami rašyti kelionių pasakojimus, žinutes, komentarus, talpinti savo nuotraukas, vaizdo ir kitą su Jūsų kelionėmis susijusią medžiagą ar gauti kitų šios svetainės teikiamų privalumų, Jūs pirma turite užsiregistruoti ir tapti šios svetainės nariu.

Mytrips.lt turi teisę sustabdyti arba panaikinti Jūsų narystę, bei atsisakyti teikti Jums paslaugas ateityje, jei įtaria, kad registruodamasis pateikėte neteisingą, nepilną, pasenusią ar svetimą informaciją.

Jūs esate atsakingas už savo vartotojo vardo ir slaptažodžio saugumą, bei už visą veiklą vykstančią Jūsų vartotojo vardu ir/ar slaptažodžiu. MyTrips.lt nėra atsakinga už visus praradimus įvykusius dėl šių taisyklių nesilaikymo.


3. Asmens duomenų apsaugos politika.

Visa asmeninė informacija, surinkta Jums naudojantis šia svetaine, reglamentuojama MyTrips.lt asmens duomenų apsaugos politikos. Jūs sutinkate, kad susipažinote su žemiau pateikta politika ir jos sąlygos Jums yra priimtinos.

MyTrips.lt yra internetinė svetainė įsipareigojusi ginti jos narių privatumą. MyTrips.lt nerenka asmeninių jos narių duomenų, iškyrus tuos atvejus, kai ši informacija yra pateikiama savanoriškais pagrindais ar stebint svetainės lankomumą. Asmeninė vartotojų informacija nebus parduodama ar kitaip perduota ir atskleista nesusijusioms trečioms šalims, be nario sutikimo.

Ši svetainė suteikia jos vartotojams galimybę publikuoti ir viešai rodyti asmeninę informaciją, įskaitant asmeninės informacijos publikavimą kelionių pasakojimuose patalpintuose svetainėje, žinutėse, forume. Naudojimasis šiomis paslaugomis yra pasirinktinis. Už asmeninės informacijos paskleidimą naudojant šias paslaugas esate atsakingas Jūs. MyTrips.lt už tai neatsako.

MyTrips.lt nestebės, neredaguos ar sąmoningai neatskleis privačių svetainės narių susirašinėjimų, nebent tai bus neišvengiama įstatymų numatyta tvarka. Jūs taipogi suprantate, kad yra Interneto saugumo ir privatumo ribos, kurios yra už MyTrips.lt kontrolės galimybių. Saugumas, sąžiningumas ir privatumas informacijos ir duomenų pasikeitimas tarp Jūsų ir MyTrips.lt svetainės negali būti garantuotas. Informacija ir duomenys gali būti stebimi ar nelegaliai pasisavinti trečių šalių, perduodant duomenis.

Elektroniniai adresai MyTrips.lt narių gali būti naudojami siųsti nariams perspėjimus, įspėjimus, informaciją apie kelionių pasakojimus, svetainės naujienas.

Kadangi ši svetainė turi nuorodas į kitas svetaines, mes neatsakome už tų svetainių saugumo politiką ar turinį. Jūs turite asmeniškai peržvelgti tų puslapių asmens duomenų apsaugos politiką prieš pateikdami asmeninę informaciją.

Mūsų svetainėje yra trečių šalių reklamos ir skelbimai. Šios įmonės gali naudotis informacija apie Jūsų lankomumą šioje svetainėje, kad galėtų spręsti apie reklamos efektyvumą. Mes nesidalijame su jais jokia Jūsų asmenine (vardas, el. adresas ir t.t.) informacija.

Jūs bet kuriuo metu galite peržvelgti, redaguoti ir/arba pašalinti bent kokią savo informaciją saugomą šioje svetainėje.


4. Naudojimosi sąlygos ir vartotojų elgesys.

Šioje svetainėje Jūs negalite rašyti, perduoti ir įkelti informacijos, kuri yra nelegali, pažeidžia nuosavybės teises, yra žalinga nepilnamečiams, vaizduoja nuogumą ar pornografiją, reklamuoja arba instruktuoja apie nelegalius veiksmus arba remia fizinį smurtą prieš pavienius ar grupę asmenų.

Negalite svetainėje rašyti, perduoti ir įkelti informacijos, kuri yra žalinga, grąsinanti, užgauliojanti, vulgari, nešvanki, šmeižianti, trykštanti neapykanta, bjauri ar įžeidžianti rasištiška, etniškai ar dar kitaip.

Negalite svetainėje rašyti, perduoti ir įkelti informacijos, kuri yra „brukalas“(spam), komercinė reklama ar bet kokia kita reklamos forma.

Jūs negalite apsimesti kitu asmeniu ar dėtis tuo kuo nesate.

Jūs negalite naudoti šios svetainės jokiems neteisiniams tikslams.

Be jokių įsipareigojimų ar perspėjimų MyTrips.lt pasilieka teisę nutraukti Jūsų galimybę naudotis šia svetaine, jei tik įtariame, kad Jūs nesilaikote viršuje išvardintų reikalavimų.


5. Kelionių pasakojimų ir kito turinio patalpinimas

Svetainės nariai turi galimybę svetainėje talpinti informaciją ir kitą medžiagą apie savo kelionių patyrimus. Talpindami kelionių pasakojimus, rekomendacijas, nuomones, naujienas, direktyvas, gidus, tekstą, fotografijas, iliustracijas, grafiką, logotipus, video klipus ir paveiksliukus, informaciją, duomenis, programinę įrangą, žinutes ar kitą turinį Jūs garantuojate, kad esate šio turinio sąvininkas arba turite visas teises į jį. MyTrips.lt nėra atsakinga už kiekvieno svetainės nario patalpintą turinį. MyTrips.lt taip pat nepretenduoja į šio turinio nuosavybės teises.

MyTrips.lt netikrina ir neperžiūri pateikto turinio prieš įkeliant jį į svetainę. MyTrips.lt turi teisę (bet jokiais būdais neprivalo) peržiūrėti, redaguoti, atsisakyti įkelti ar pašalinti dalį ar visą turinį, iš bet kurios tinklapio dalies, be jokių perspėjimų. MyTrips.lt turi teisę atskleisti ir pašalinti bet kokį turinį, jei šis turinys pažeidžia įstatymus, taisykles ar prašymus. Pateikdami turinį svetainei Jūs asmeniškai esate atsakingas už autorinių teisių pažeidimus ar padarytą žalą naudojantis šia svetaine.


6. Nuosavybės teisės.

MyTrips.lt svetainė yra Babylon.lt komandos nuosavybė. Babylon.lt disponuoja ja. Šios svetainės turinio rinkinys priklauso Babylon.lt komandai. Svetainėje pavaizduoti prekių ir paslaugų ženklai, logotipai yra MyTrips.lt prekininis ženklas, ir niekas neturi teisės jo kopijuoti, imituoti ar naudoti be sąvininkų (Babylon.lt komandos) rašytinio sutikimo.


7. Trečiųjų šalių reklamos, nuorodos ir paslaugos

Šioje svetainėje gali būti nuorodų ir/ar skelbimų nukreipiančių į kitas svetaines. Šios nuorodos ir skelbimai nėra MyTrips.lt komandos įrašai. MyTrips.lt netikrina, neremia ir neprisiima atsakomybės už tose svetainėse pateikto turinio tikslumą, išbaigtumą ir kokybę. MyTrips.lt neatsako už šiose svetainėse pristatomų, gaunamų, įgytų ir t.t. prekių ar paslaugų kokybę. Taip pat MyTrips.lt nėra atsakinga už klaidingą ir neteisingą informaciją pateiktą jose; jokiais būdais neatsako už tiesioginias, netiesiogias, šalutines arba ypatingas netektis ir kitus nuostolius patirtus jose.


8. Paslaugų nutraukimas.

MyTrips.lt gali bet kada ir be jokio išankstinio pranešimo, savo nuožiūra nutraukti svetainės ir/arba jos paslaugų veiklą. Jei Jūs pažeidėte, kokį nors sąlygų punktą arba neteisėtai pasisavinote, kokias nors MyTrips.lt priklausiančias teises, tada MyTrips.lt turi teisę savo nuožiūra sustabdyti arba nutraukti Jūsų narystę šioje svetainėje, uždrausti joje lankytis ir naudotis jos paslaugomis, be jokio išankstinio pranešimo.