2016-01-13 04:34

sveiki nuo vasario mėnesio noriu pasidaryti sau kalėdine dovana ir pakeliauti po pietryčiu Azija savarankiškai 4-5 sav. taigi domintu bet kokios nuorodos ar facebooko grupes straipsniai ir pan. kas padėtu per pora savaiciu pasiruošti kelioniai nuo ko pradeti gal netgi atsirastu norinčiu prisijungti kartu tokiai avantiūrai (kelionių patirties turiu mazai)

2017-01-05 22:53

Sveiki,ar pavyko susiplanuoti kelione savarankiskai :) irgi domina toks keliavimo budas kad aplankyt indonezijos salas :) kaip sekes visa kelione?kas patiko?kas nelabai?

2017-05-31 18:14

Sveiki! Mes keliavome į Balį, bet pirkome jau už mus suplanuotą kelionę, kažkaip nedrįsome taip toli planuotis patys. Jeigu domina, numetu nuorodėlę, gal vis dėlto, nuspręsite irgi keliauti su kelionių agentūra: https://www.baltictours.lt/keliones/balis/

2017-06-04 14:03

Sveiki, keliauti i Pietryciu Azija galite drasiai savarankiskai. Zmones visur draugiski, nori padeti, patarti. Skrydziai pigesni skrendant is Vilniaus i Singapura arba i Bangkoka. O ten su AirAsia nukeliausite visur uz 10-15 Eur i viena puse. O pasiskaityt apie pasirenkta sali rekomenduoju Lonely Planet ar trip avisor psl. taip pat naudingos buna mob app.

2017-06-06 19:12

Sveiki, pritariu Jums, tikrai galima keliauti patiems, bet pavyzdžiui skaičiavausi, kad į Turkiją (žinau, kad pietvakarių, o ne pietryčių Azija) keliauti pigiau yra su kelionių agentūra. Pavyzdžiui, šie pasiūlymai: https://skrendu.lt/lt/flights/countries/tr-keliones-i-turkija Na tikrai geros kainos, ar įmanoma tokiomis ir pačiam susiplanuoti?

2017-06-07 07:36

Taip, taip, kelionių organizatoriai tai tik už dyką veža. Čia tik mes, naivuoliai, patys viską planuojam... :))))))

2017-06-07 20:55

Vakar nusipirkome bilietus į Bali. Vienam - 450 eurų. ( Vilnius - Denpasaras). Viešbučiai Azijoje nebrangūs, Bali taip pat.
Aplankėme beveik visą Aziją, nebijokit, planuokit ir skriskit. Su agentūra jūsų kelionė kainuos dvigubai. (Taip, į Turkiją geriau vykti su agentūra)

2017-06-26 17:31

Sveiki, Alvydai, o kodėl sakote, kad į Turkiją geriau su kelionių agentūra keliauti? Mes planavome patys skristi, jau ir viešbutį su bilietais buvome susiradę, su kelionių agentūra šiek tiek brangiau gaunasi. Pasižiūrėjau nuorodas, kurias forumo kolegos pasidalino, tai radome tokias keliones: https://www.baltictours.lt/keliones/turkija/bodrumas/ Ar Jūsų manymu, kaina normali? Nelabai įsivaizduoju.

2017-11-23 17:50

Sveiki, pilnai sutinku, kad jeigu turite laiko planavimams fainiau keliauti patiems. Mano ir mano draugės atveju taip neišeina, mes abu esam labai daug dirbantys ir dažniausiai jei atostogaujam norim, kad viskas (arba beveik viskas) būtų suplanuota už mus. Kaip tik šį pavasarį ištaikėm progą ir nulėkėm iki Maldyvų, https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-maldyvus . Pailsėjom, šiek tiek aplinkui pakeliavom, rekomenduoju pabandyti, ypač tiems, kas neturite laiko pasiruošimams :)

2018-01-23 13:06

O mes kaip tik su draugu planuojam kelionę po Indiją. Praeitais metais patys planavom kelionę pietryčių Azijoje, tai galiu pasidalint šaltiniais, kuriuos aktyviai skaitėme prieš kelionę: https://southeastasiabackpacker.com/ ir https://www.nomadicmatt.com. Šiaip sutinku, kad jei norite aplankyti ne vieną šalį, tai geriau gal savarankiškai keliauti, nes pačioje azijoje bilietai tikrai nėra brangus, mes metams į priekį kai planavom kelionę, tai išleidom vidutiniškai apie 30eu žmogui skrydžiams pačioje azijoje. Bet dabar kadangi sugalvojom skrist į Indiją ir atostogos jau vasarį ir viskas taip ant smūgio, niekaip neberandu kažko pigesnio ir galvojam tiesiog viešbutį ir skrydį (visą paketą) iš čia pasiimti: https://www.novaturas.lt/poilsines-keliones/indija . O gal kas iš keliauninkų esančių šiame forume žinot, kaip susiorganizuoti kelionę pigiau nei už 800eu (aš kalbu apie skrydį ir viešbutį), nes dabar kai žiūriu tai jei savarankiškai planuot, vien skrydis su 2-jais persėdimais (per Maskvą ir Delį) kainuoja žmogui 700eu (https://www.skyscanner.net/transport/flights/vno/goi/180219/180304?adults=1&children=0&adultsv2=1&childrenv2=&infants=0&cabinclass=economy&rtn=1&preferdirects=false&outboundaltsenabled=false&inboundaltsenabled=false&ref=day-view¤cy=EUR#results).