2010-03-22 23:01

Gal kam teko pabuvoti ir patirti daug nuotykių? butu malonu išgirsti pasakojimus, kas labiausiai idomus akiai ir panasiai... niuansus su nakvynem, maitinimusi, klubais ir panasiai ko gali prireikti jauniems žmonėms ? :)

2010-03-23 08:53

aga, Milana Italojoj; yra ten viena bardzo pęnkna goticzna katedral ale to wszistko; nuobodus pramoninis miasto; geriau do Rymu vaziuok

2010-03-25 13:37

pilnas internetas informacijos atsiversk kelioniu agenturu puslapius ir skaityk.
teisingai sake milanas yra pramoninis miestas.nera ten ka veikti,nebent nori per parduotuves prasisukt:)

2011-10-18 17:46

Laba diena,

lapkriti busiu 3 pilnas dienas Milane..labai noresiu ir i Venecija...
gal kas nors pasidalintu patirtimi ar verta milane praleisti 2 dienas ar pakaktu pirmos, paskui Venecija ir gal but koks ezeras?
kas galetu pasufleruoti marsruta?

Dekoju!

2011-10-18 19:15

Milanas nuostabus. Katedra, reikia įeiti į ją ir užlipti ant stogo. Sforcų pilis, didelis objektas, už jos parke apžvalgos bokštas. Santa Marie delle Grazie, jos vienuolyne "Cenacolo'' (Paskutinė vakarienė)- būtina užsakyti bilietą internetu iš anksto. Monumentalios kapinės- labai įspūdinga. Dar 3 senos, įdomios bazilikos. Ežerų daug. Įspūdingiausias Maggiore ežeras. Joje Boromeo salos. Važiuoti iš centrinės geležinkelio stoties iki Stresos 80 km, po to laivelių daug ir netoli. Įspūdžiai garantuoti. Peskatori ir Bella salos, pastarojoje puikus sodas. Sudėtingiausia nusipirkti bilietą traukiniui į Stresą. Como arčiau- 40 km ir ežeras ir miestas. Čia verta plaukti laivu po ežerą. Čia daug traukinių, lengviau nusipirkti bilietą ir atvažiuoti. Stresa ir Boromeo patiko labiau.

2011-10-19 13:50

Pirmiausia tai ranka nekyla rašyti į temą, kurios pavadinime dvi klaidos :(
Aš tai manau, kad Milanui vienos dienos pilnai pakanka, o be Cesiaus paminėtų vietų dar galima aplankyti Gardos ežero miestelius bei Veroną. Taip pat jei važiuosite į Veneciją, tai Burano sala taip pat labai simpatiška...