2011-05-25 09:20

"Wizz Air" savo veiklą pradėjo nuo "siurprizų" http://verslas.delfi.lt/automoto/wizz-air-versla-lietuvoje-pradejo-nuo-akibrokstu.d?id=45893709
Lietuvoje tai jam tampa tradicija. Įdomu, kada pagaliau ir į mūsų kiemą ateis normali aviakompanija, kai nusipirkęs bilietus būsi tikras, kad pateksi iš taško A į tašką B?

2011-05-25 13:44

Kažin ar ateis artimiausiu metu. Kol pigios avialinijos, tokie kaip Wizz, Ryan ar visiškai nepatikimos ir jau nebepigios "AirBaltic" ims didelę dalį rinkos tol normalios neateis. O dabar juo labiau, kai Vilnius įsileido Wizą ir Rajaną. Kitas klausimas ar mums tikrai jų reikia. Koks lietuvis skris į Londoną brangiai su British airways, kai gali su Rajanu pigiau. Ir dėl to negali pykti. Žmonės Lietuvoje nėra dar pakankamai turtingi, kad skraidytų normaliom avialinijom. O dar geriausių būtų turėti savas, kad nepriklausytum nuo nieko ir nesitikėtum malonės iš svetimų.

2011-05-25 17:09

Bet juk iš Vilniaus skrenda pilna normaliu avialinijų: Lufthansa ,
SAS Scandinavian Airlines , Austrian Airlines , Czech Airlines , Finnair ir t.t. ir leidžiasi jos centriniuose uostose , o ne už 200 km .
Juk dažniausiai žadnas moka dvigubai .Nesuprantu ko galma reikalauti sumokėjus 50 LT.
Kas be ko blogai kai žmogui atostogos sugadinamos .