2010-02-25 14:41

2010-02-26 - 2010-02-28 Parodų centre Litexpo (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyks 16-oji tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda VIVATTUR 2010 .
Daugiau informacijos: http://www.visusplenus.lt/index.php?id=1868

2010-02-26 11:32

O šiandien jau joje vyksta kas nors ar dar tik parengiamieji darbai ir verta palaukti iki rytojaus? Aš kažkuriais metais nuvažiavau penktadienį, tai likau nusivylusi, nes pusė stendų dar nebuvo pasiruošę. Įdomu kaip šįkart... Nes laiko dabar kaip ir turėčiau... :) Šeštadieniais būna labai daug žmonių ir sunku ropštis per galvą, kad kokios nors naudingesnės informacijos ištraukt. Bet jei šiandien dar bus nepasiruošę - vėl blogai :)

2010-02-26 18:13

Yep. Surizikavau ir nuvykau. Šį kart veiksmas vyksta ir penktadienį.

Kelios žviežiausios akimirkos iš Vivatur 2010:

Tik labai liūdna, kad nieko labai naujo neradau. Šalys tos pačios. Iš anksčiau nematytų vienintelis Tailandas buvo.

Kaip ir visad gausus ir puikiai pasiruošęs latvių desantas. Lenkai vieną kitą įdomesnę pramogą siūlo. Ir smagu tiek, kad informacijos apie įvairius lietuviškus maršrutus daugėja.

2010-02-27 21:14

Nu ką, apsilankiau ir aš. Pirmas įspūdis buvo tas, kad visiškai nebuvo eilių prie kasų. Pirmą kartą taip pamačiau, nors atėjom šeštadienį po vidudienio. Pati paroda, mano manymu, buvo prasčiausia ir skurdžiausia iš pastarųjų kelių metų. Iš lietuvių pusės labai daug informacijos buvo pernykštės. (Ne kelionių pardavimo, o informacijos) Pačių dalyvių buvo mažiau. Iš teigiamų pusių buvo tai, kad nesant daug žmonių, nereikėjo šiknom trintis ir eilinį kartą maloniai nustebino latviai. Informacija stabiliai atnaujinama ir beveik viskas lietuvių kalba. Atrodo, kad jie turi susikūrę vieningą sistemą reklamuojant šalį, kurią kryptingai vykdo. Šaunuoliai. Norėčiau, kad ir lietuviai taip mokėtų reklamuoti savo šalį. Lenkų irgi galingas stendas šįmet buvo, bet užkniso, kad daug skrajučių buvo tik lenkiškai. Kas čia per mada galvoti, kad na Litwe visi jų kalbą turi suprasti.

2010-02-28 17:47

Kaip nekeista visada randu naujos info :Sirija,Libanas,Jordanija ,Toskanos regionas, Andalūzijos turizmo centras ,Azerbaidžano turizmo centras Sardinijos turizmo centras,Graikijos turizmo centras ,Čekijos keli stendai , Lenkai ir latviai (aplamai šaunuoliai ).
Tailandas buvo ir pernai.
Pakankamai buvo neblogai.

2010-03-01 09:11

Jo sutinku, kad šių metų paroda skurdžiausia per pastaruosius metus.

Latviai ir Kroatai verti pagyrimo.

Įdomiai šiemet prisistatė Lenkai, man patiko jų maketas. Nuotaika skaidrino Turkų stendo mergaičių pilvo šokiai, mimai, ar viduramžių gyventojai iš Hanza miesto...

Iš Lietuviškų stendų man asmeniškai labiausiai patiko Kauno - ginybiniai įtvirtinimai, kaip visuomet gražiai prisistatė Vilnius, maketu nustebino Kaišiadoris... Palangos margutis kvietė Vėlykoms, o Druskininku šaltinis atgauti jėgas... bet nei vienas neprilygo praėjusiu metų Šilutės stendo potvyniui, valčiai ir braidimui su guminiais...