2015-03-19 14:37

„Slalomralis 2015″ vyks 2015-03-28, šeštadienį, 11 val. Vokės upėje Grigiškėse, žemiau kelio Vilnius-Kaunas tilto.

Trasos ilgis Vokėje apie 2 km, kuriuose, be galimų natūralių kliūčių (pavieniai akmenys, prispaudimai, rėvos, nuopylos, užvartos ir t.t.), bus ir trys (!) ruožai su dirbtinėmis kliūtimis – vartais (virš vandens pakabintomis kartelėmis), kuriuos laikantis eiliškumo reikės įveikti pasroviui. Pastarųjų kiekis (apie 20 vnt.) gali keistis priklausomai nuo upės vandens lygio, natūralių kliūčių sudėtingumo ir kitų priežasčių.

Nustatant laimėtojus bus vertinamas laikas, per kurį įveikiama trasa, ir baudos taškai, surinkti abiejuose vartų slalomo ruožuose. Už kiekvieną paliestą vartų kartelę gausite po pusę baudos minutės prie trasos įveikimo laiko, o už praleistus vartus – 3 baudos minutes. Startą ir finišą fiksuosime dalyviui esant laive vandenyje.

Planuojamos rungtys tokiose klasėse: 1. Vienviečių pripučiamų laivų klasė vyrų grupė. 2. Vienviečių kieto korpuso (polietileniniai, stikloplastikiniai) laivų klasė vyrų grupė. 3. Vienviečių pripučiamų laivų klasė moterų grupė. 4. Vienviečių kieto korupso (polietileniniai, stikloplastikiniai) laivų klasė moterų grupė. 5. Dviviečių (pripučiami, polietileniniai, plastikiniai ir t.t.) laivų klasė (vyrai ir moterys bendroje grupėje). 6. Dviviečių pripučiamų katamaranų klasė (vyrai ir moterys bendroje grupėje). 7. Keturviečių katamaranų ir keturviečių pripučiamų plaustų (raftų) klasė (vyrai ir moterys bendroje grupėje). Nesusirinkus minimaliam dalyvių skaičiui organizatoriai pasilieka teisę kai kurias klases sujungti ar kitaip pergrupuoti.