2011-10-02 22:22

Spalio mėnesį dovanojame net 3 klasikinius kelioninius Soft Fibre Trek rankšluoščius.

1 rankšluostį padovanosime MyTrips.lt nariui už šauniausią kelionių aprašymą (pasakojimą talpinkite: https://www.mytrips.lt/Mano/Pasakojimai);
1 - už puikiausią naują įdomybę (siųskite https://www.mytrips.lt/Idomybes/Atsiuskite);
1 už įdomiausią aplankytą vietą Lietuvoje (siųskite https://www.mytrips.lt/Idomybes/Atsiuskite).Pasakojimus ir įdomybes siųskite iki 2011 m. spalio 31 dienos. Laimėtojus išrinksime balsavimo būdu.


* Prizus įsteigė aprangos ir aksesuarų kelionėms parduotuvė Lukla.lt

Ra
Ra
2011-10-03 19:02

Smagu kad puslapio Administratoriai mus vis paskatina būti aktyviais ir net prizus už tai dalija.

Bet čia iškilo man klausimas apie įdomybes. Sakote, atsiųskit naujų įdomybių. O iš kur jų gauti? Ar galima tiesiog kur internete informacijos rast ir ją persiųst ir gal net gauti prizą? Ar reik pačiam būt ten pabuvojus, savas nuotraukas sudėti?

Klausiu nes buvau vienoj įdomioj vietoj, tik neturiu jokios informacijos apie ją. Tai ir galvoju - kurti aprašymą pačiai, ar žvejoti kur internete??

2011-10-03 22:29

Tarp įdomybių galima aprašyti vietovę, kurioje patys dar nesate buvę. Mes beveik, kiekvieną dieną taip darome. Bet ir tokiu atveju, paprasčiausia vis dėl to yra, remiantis bent keliais bendriniais šaltiniais, sukurti savo aprašymą. Tuomet vargu ar bus prie ko, kam nors prisikabinti.

Tikrai negalima žodis į žodį kopijuoti tekstų iš kitų, nebent esate gavę leidimą iš autoriaus ar svetainės, kurioje jį radote. Pateikus užklausą, užsieniečiai paprastai sutinka pasidalinti informacija ir duoda leidimus versti jų tekstus į lietuvių kalbą, be jokių apribojimų.

Tas pats su nuotraukomis: naudokite savo arba nemokamas, o priešingu atveju gaukite autoriaus sutikimą.

Mes jokių įrodymų dėl teksto bei nuotraukų nereikalausime, ir specialiai netikrinsime, bet pasinaudojus svetimais darbais, jums tikrai bus ramiau, jei turėsite sutikimą, kam nors pareiškus teises į autorystę ar būtumėte apkaltinti vagyste.

Jei kyla sunkumų, ypatingai su teksto iliustravimu, kreipkitės į mus, ir mes pasistengsime pagelbėti jums viską sutvarkyti. Oficialios lankytinų objektų svetainės įprastai leidžia naudoti jų informaciją bei nuotraukas be atsiklausimo, tik gale aprašymo - būtina nuoroda į šaltinį. Mes, dažniausiai ją pateikiame, kaip: "daugiau informacijos rasite..." To įprastai užtenka.

Bet, kaip žinia, visada įdomesni aprašymai gaunasi tų vietų, kurias jau pavyko pamatyti ir aplankyti. O MyTrips.lt įdomybių žemėlapyje - daugybės jų vis dar trūksta.

2011-10-04 10:27

Kalbant apie įdomybes, norėčiau paklausti, kodėl man leidžia įdėti tik 3 nuotraukas, kartais tikrai reikėtų daugiau, o neleidžia?

2011-10-04 10:37

Kol, kas taip suprogramuota. Pasistengsime ateitį galimų atsiųsti nuotraukų skaičių padidinti. O kol, kas galima atsiųsti daugiau nuotraukų per 2, 3 ir t.t. įdomybių žinutes, kiekvienoje prikabinant po 3 nuotraukas, ir mes suprasime, kad tai prie vieno ir to pačio aprašymo. Arba atsiųsti el. paštu: [email protected] Tuomet, taip pat sukelsime.

2011-10-04 11:05

Ačiū, taip ir padarysiu, kaip tik turiu porą kandidačių iš paskutinės kelionės.

2011-11-02 15:50

Rašinių konkursas baigėsi. Dėkojame visiems atsiuntusiems savo aprašymus.

Prasidėjo balsavimas. Balsuokite už jums labiausiai patikusį kelonės aprašymą ir įdomybę iki lapkričio 8 dienos ir išrinkite šauniausius. Daugiausiai balsų surinkę kelionės aprašymo ir įdomybės autoriai, gaus puikius kelioninius rankšluoščius.

Pastaba: Balsuoti galite net už kelis labiausiai patikusius rašinius.Tačiau už tą patį pasakojimą ar įdomybę galite balsuoti tik 1 kartą. Pastebėję daugiau nei 5 balsus iš to pačio IP, prie to pačio rašinio - balsus anuliuosime.

Apie balsavimo eigą pasistengsime infomuoti šioje temoje.

2011-11-03 10:13

Nerandu kur balsuot prie idomybiu - o gal jau nebematau :):))

Sorry- radau :)

2011-11-09 00:08

Balsavimas baigėsi.

Puikiausia įdomybe, didžiausių balsų skaičiumi išrinktas xvim rašinys "Davit Gareji - urvinis vienuolynas pusdykumėje".
Šauniausiu pasakojimu - Dzieduko įspūdžiai "O, Tadžikistane...".

Sveikiname nugalėtojus! Netrukus susisieksime su jumis dėl prizų.

2011-11-09 16:31

Dziedukui reikėtu dviejų rankšluoščių , kad viena galėtu išsiusti MIŠAI jis juk pagrindinis HEROJUS.:):):):)