Ra
Ra
2011-02-08 10:14

nieku gyvu nepalaikau Ryanairo. Tuo studentų atveju kompanija buvo neteisi (ir beje kodėl studentus čia kai kas bando lyginti su girtais keleiviais??), ir smagu buvo išgirsti, kad jie buvo priversti pargabenti tuos studentus namo. Aš suprantu, kad tai yra pigios avialinijos ir jie turi daugybę visokių taisyklių, kurių reikia laikytis, bet visur reikia turėti sveiko proto ir elementarios pagarbos keleiviams.

O Ryanairas jos neturi. Bet nenuostabu, nes vien jau paskaičius kai kuriuos jų generalinio pasisakymus spaudoje ima šiurpas...

2011-02-08 10:43

Išlaipinimu, be abejo, pasibaisėjau. Bet kodėl vienas, sukėlęs triukšmą, galėtų nemokėti už viršsvorį, kai kiti laikosi taisyklių ir moka?

Ra
Ra
2011-02-08 15:29

teisingai, nei vienas nematėm, kas ten iš tikro nutiko. Ai, tiek jau to.
O dėl tų 'psichuojančių' keleivių tai man pasisekė, dar nei karto neteko su tokiais susidurt (tuk tuk tuk į medį :-). O rėkiantys vaikai... et, jų būna visur.

2011-02-08 16:46

Girdėjau, kad paauglį, pajuokavusį apie bombą, ne tik kad neįleido į lėktuvą, bet su Ryanair bendrove jis negalės skraidyti niekada! Va čia tai žiauru, o šitiems dar visai gerai baigėsi...
Tik ir man įdomu, kaip lėktuve jie tą papildomą svorį rado - gal iš kišenių akivaizdžiai kokius kokoso riešutus pradėjo traukti? :))

2011-02-08 16:46

Man sykį skrendant iš Maltos į Londoną, užpsichavo kažkoks jaunas anglas intelekto nesužalotu debilo veidu. Pradėjo kažko rėkti ir draskytis, ryškiai lomkės buvo. Jausmas tikrai ne iš smagiųjų. Labai nejauku. O jei dar 120 debilų vienoj vietoj?:) Todėl labiau pritarčiau Rajano pozicijai. Saugumas yra svarbiausia, o taisyklės galioja visiems.

Ra
Ra
2011-02-08 21:09

Aha, saugumas ir man svarbu. Gaila tik, kad kartais saugumu arba taisyklėmis prisidengdami žmonės daro ko jiems norisi, o ne tai kas išties reikalinga.

Čia gal nelabai į temą, bet prisiminiau bajerį mums skrendant į Peru. Amsterdamo oro uoste mūsų neįleido į lėktuvą skrendantį į Limą, nes tose oro uosto 'taisyklių knygose' buvo parašyta, kad Lietuviams reikia vizų į Peru nors jų nereikėjo (tas buvo 100 kartų patikrinta prieš kelionę). Knygoj padaryta elementariausia klaida, ir mes net sugebėjom susiskambinti su kažkokiu ambasadorium, kad jis patvirtintų, kad tikrai jų nereikia ir davėm oro uosto saugumo viršininkei su juo pakalbėt, bet ji vistiek užsispyrė ir privertė mus parą laukti oro uoste kito lėktuvo. Juokingiausia, kad toji tokį svarbų postą užimanti ponia nebuvo tikra ar mums vizų nereikia ir į Olandiją, nors LT jau pusmetį Europos sąjungoj tupėjo...
Va tau ir taisyklių laikymasis. O kur sveikas protas??

2011-02-09 12:54

Ryanair šiandien paskelbė, kad vasaros sezono metu pasiūlys naują maršrutą į Stokholmą (Skavsta). Bilietai bus parduodami nuo vasario 10 d.

2011-02-09 13:36

Jo, čia geras. Puikus tranzitinis taškas. Atrodo, kad turėsim rekordinį krypčių skaičių šią vasarą. Dėl Vokietijos vis tiek apmaudauju.

2011-02-21 17:05

Kad skraidys ir iš Vilniaus, tai mums, keleiviams, tik geriau nuo to. Tik man išlieka klausimas, ar nepakils Ryanairo kainos, nes Vilniaus oro uostas, kiek man teko girdėt, taiko gerokai didesnius mokesčius nei pvz., Kauno.

2011-02-22 14:24

Bet tai kaip tautieciai sluoja bilietus is Vilniaus :) net puslapis luzta ryanairo. O ir siaip, mano akyse per pusvalanduka Vilnius-Roma-Vilnius tris kartus keitesi kaina. Nuo ~150 zmogui iki beveik 300 pasoko. Ech, taip ir nuplauke amzinasis miestas.. :)