2009-08-23 10:50

Sveiki, mieli kelionių portalo MyTrips.lt lankytojai. Gauname daug klausimų dėl nuotraukų talpinimo. Deja, šiuo metu esame numatę galimybę nuotraukas talpinti tik prie pasakojimų. Ilgai apie tai svarstėme ir nusprendėme, kad tai vis dėl to bus ne nuotraukų, o kelionių portalas, tad mūsų tiksas yra išlaikyti kokybišką svetainės turinį, kur keliautojai galėtų užsukti pažiūrėti ne tik į nuotraukas, bet ir išgirsti su jomis susijusias istorijas, pasakojimus ir patarimus.

Taip pat prie pasakojimų galite patalpinti ne vien nuotraukas, bet ir iš kelionių parsivežtą video medžiagą arba susikurti savo kelionės žemėlapį.

Pagarbiai
MyTrips.lt komanda

2009-08-23 12:56

Tiesiog pagalvojau, kad ne kiekvienas nori ir gali rašyti. O nuotraukų gali turėti ir labai įdomių. Ar nebus paskui blogai, jei to straipsnio bus keli žodžiai ir daug nuotraukų

2009-08-23 15:09

Gerb. Arūna,

Kaip jau minėjome, mes esame už šio kelionių portalo kokybišką turinį. Norime, kad jis būtų naudingas ir vertingas čia užklydusiems keliautojams, labiau ieškantiems informacijos apie keliones, o ne apie nuotraukas. Todėl nuotraukos, video medžiaga ir kitos papildomos funkcijos yra tik kaip priedas prie pasakojimų.

Taip pat, mes patys vadovaujamės ir kitus vartotojus norėtumėme paskatinti vadovautis taisykle: geriau mažiau, bet kokybiškiau! Nesistenkite sukelti į svetainę viso savo namų nuotraukų archyvo. Atrinkite įdomiausias ir gražiausias sutvarkytas nuotraukas bei iliuostruokite jomis savo pasakojimus. Taip bus daug naudingiau, įdomiau ir patraukliau kitiems keliautojams.

Taip pat nustatysime minimalų pasakojimo ilgį, tačiau nebus taisyklės rašyti vien tik ilgus, gražius rašinius, be jokių gramatinių ir stiliaus klaidų. Čia gali rašyti visi, kas kaip moka ir sugeba. Svarbu, kad tai būtų apie keliones ir naudinga ne vien asmeniškai pačiam/ai, bet ir kitiems svetainės lankytojams.

Pagarbiai
MyTrips.lt komanda

2009-09-25 12:57

Jei straipsnis apima kelias šalis,tai priskirtos nuotraukos taip pat iš kelių šalių.Skaitant straipsnį tai yra normalu,bet atsivertus nuotraukas pagal šalį,ten atsiranda fotografijos pvz. iš pakeliui aplankytos Lenkijos-kažkaip žiūrisi keistai...Būtų gerai,kad nuotraukas galėtumėm kelti pagal šalis,o po to jas priskirti straipsniui.O gal kažkaip galima,tik aš nemoku?

2009-09-25 14:30

Man irgi kažkaip kvailai pasirodė užrašai po nuotraukomis (Meisenas ir Prancūzija), kalbu apie savo rašinį. Vėliau dar bus Verona -Pranzūzija ar Salsburgas-Prancūzija. Čia pagalvojimui adminam: Jeigu negalima dėti atskirai nuotraukų be straipsnio, tai gal tada ir nuotraukų šaliai priskirti nereikia, arba padaryti papildomą priskirimą, taikomą tik nuotraukom?

2009-10-02 16:31

Bandysim spręst ir šią nuotraukų priskyrimo problemą. Nors pastebėjome, kad svetainės vartotojai puikiai išsprendžia ją, padalindami savo pasakojimus į atskitas dalis (kiekvienai šaliai - atskira pasakojimo dalis).
Bet žiūrėsime, kad ateity būtų patogiau. Veikiausiai ir toliau automatiškai nuotrauka bus priskirta prie tos pačios šalies kaip ir pasakojimas, bet bus galimybė rankiniu būdu pakeisti ir priskirti ją prie kitos šalies.

Pagarbiai
MyTrips.lt komanda

2010-01-02 03:23

Sveiki,

Norime pranešti, kad nuo šiol, prie talpinamų ir patalpintų nuotraukų galite pasirinkti šalį!

2013-08-12 08:49

Sveiki,
Ar neplanuojate patobulinti nuotraukų įkėlimo? Suprantu, kad į tekstą automatiškai jų įterpti neįmanoma, bet norėtųsi, kad bent jau būtų galima keliais paspaudimais visas sukelti. Taisyti nuotraukos pavadinimą irgi keblu, nes paspaudus „Redaguoti“, nuotrauka apskritai dingsta ir ją reikia kelti iš naujo.

2013-08-12 11:23

Pritarsiu Loretai. Butu puiku, jei galima butu isrinkti is karto daug nuotrauku, o ne po viena. Buna taip sutvarkyta, kad gali isrinkti kelias nuotraukas, jas paskui pavadinti ir uzkrauti , o ne kelti po viena.