2017-12-02 13:08

Bardakas ir tiek - mūsų pasakojimai naudojami reklamai, o mums net į žinutes niekas nesiteikia atsakyti - nesuprasi, net kas čia administratorius:)

2017-12-02 14:05

Man atrodo, kad seni/nauji/ar kažkokie administratoriai pamiršo, kad šis tinklapis laikosi ant keliautojų. Labai stebina toks nesiskaitymas ir nereagavimas. Tiesa, el.paštu dėl ištįsusių nuotraukų parašė, kad čia mano telefono ekranas kaltas. Senoje versijoje visas nuotraukas gerai rodė, visuose kituose tinklapiuose irgi gerai, o čia telefonas netinkamas. Gal atvirkščiai? ;)

2017-12-02 15:06

Visų pranešimai "naudojami" ne reklamai, o programavimams, dizaineriams ir pan., manau nei vienas nenorėtume dar ir primokėti už savo hobiui skirtą puslapį? Jei tokių altruistų yra mielai priimsime paramą :)
Atsakymus ir bendrą informaciją pateiksime šiek tiek vėliau, nes antra savaitė praktiškai kasdien yra tvarkomos detalės ir ne detalės.

2017-12-02 17:20

Šiaip, mandagu būtų, prieš pradedant čia mus ,,auklėti", prisistatyti kas toks esate.
O jeigu mes norėsime ,,primokėti už savo hobiui skirtą puslapį", susikursime savo - jei pastebėjote - dauguma taip ir padarė, taip kad nereikia čia to sarkazmo.

2017-12-02 23:12

Tai kur dingo zemelapis aplankytu šaliu?

2017-12-03 11:43

Žinutę iš administratorių gavau į el.paštą dėl dizaino ir išsakiau savo nuomonę. Kadangi pati esu dirbus su puslapių dizainu, tai tikrai žinau kas lankytojus labiausiai erzina ( o čia tie dalykai ir yra) ir gavau atsakymą. Gaila, kad negaliu jo paviešinti, nes nukerta žinutę.

2017-12-03 11:52

Loreta, nuotraukos ištįsusios ne tik telefone, bet ir daugelyje kompiuterių, ko ankstesnėje puslapio versijoje nebuvo. Linosa teisi, būtų malonu susipažinti su administratoriais - ar tai seni ar nauji žmonės. Nes dabar bendraujam kaip su anonimais. Dėl žemėlapių irgi rašiau, nes vizualinis vaizdas kur kas malonesnis, nei sausa informacija.
Labai neskaniai nuskambėjo sakinys dėl apmokėjimo. Deja, bet šis puslapis daugiausia įdomus tik keliautojų aprašymų dėka ir jeigu jie pasitrauks, tai ir puslapio neliks, kaip atsitiko su anksčiau buvusiais puslapiais. Todėl tikrai reikia atsižvelgti į jų nuomonę. Įsivaizduokit, jei staiga visi išima savo pasakojimus. Kas belieka???? Kadangi pati rašau, ne tik čia, tai galiu pasakyti, kad yra puslapių, kurie už rašymą dar ir moka. Tai ne lietuviški puslapiai ir įsivaizduoju, kaip linguojama galva - va va , ne lietuviški. Tačiau ten mokama rašantiems - nedaug, bet mokama.

2017-12-04 12:01

Nelabai patinka tai, kas čia vyksta . Panašu į buvusią situaciją su Road.lt 2009 metais. Nenoriu būti blogu pranašu, bet jei nebesinori kelti čia naujų kelionių aprašymų, tai nieko gero šiam puslapiui nežada...

2017-12-05 08:23

Kadangi nesulaukiau atsakymo į žinutę el.paštu, rašau čia. Tokios mintys dėliojasi dėl reklamos mūsų straipsniuose. Visi čia rašantys praleido daug laiko rašant kelionės aprašymus, dedant nuotraukas, kurias čia sukelti problematiška, dėliojo, kad atrodytų vizualiai gražiai, o dabar šmaukšt ir įkraunama reklama. Ir dar pačiame priekyje, teisinantis tuo, kad naršantys telefone, reklamos nematys, nes tingi eiti iki puslapio apačios. Ir nesiskaitant su tuo, kad tai yra mūsų kūrinys. Kai puslapyje kelis metus nieko nevyko, kai mes patys apie jį skleidėm informaciją pasakodami draugams, pažįstamiems, dalindamiesi nuorodomis, kai jis nemirė, tik mūsų kelionių aprašymų dėka, dabar dar drįstama pagrąsinti apmokėjimu. Tad labai norisi paklausti adminsitratorių- o ką jūs patys padarėte, kaip viešinote ir reklamavote savo puslapį, kad jis sulauktų tiek lankytojų ???? Net Facebook profilyje viskas be galo pasyvu. Tarp kitko, nuotraukos ištisusios net telefone, tik ne į plotį, o į ilgį. Ankstesnėje versijoje to nebuvo, tad ne telefonai ir kompiuteriai kalti

Ra
Ra
2017-12-06 09:54

Pagalvojau užsuksiu po pertraukos, ir va tau - vėl pasikeitimai. Vėl kažkas nori versliuką daryti. Ir man atrodo, kad bus čia kaip su Road.lt - pabėgs rašytojai nuo mandrų administratorių, kuriems aplankymų ir paspaudimų statistika terūpi...