2019-01-05 23:42

Sveiki,
Gerą pusmetį nebuvau užsukęs į šį tinklapį. Tinklapį, kuriame kažkada lankydavausi kasdien,nuo pat jo "gimimo". Nenoriu susidaryti paviršutiniško vaizdo, todėl senbuvių noriu paklaust: Ar šis puslapis dar gyvas? Ar verta verta gaišti laiką ir talpinti kelionių prisiminimus? Ar yra skaitančiųjų?
P.S. Nostalgija...

2019-01-06 06:07

Labas, Zakai. Skaitau tuos, kurie įdomiai rašo ir kurių pasakojimuose yra naudingos informacijos. Tuos, kurie n-iolika dienų kaskart pradeda aprašyti nuo "atsikėlėm, pavalgėm, jokių planų neturėjom", "praskipinu".
Užsuku čia nebe kasdien, kaip anksčiau. Ar verta rašyti? Turbūt taip, nors aš asmeniškai po naujo administratoriaus arogantiško pasirodymo labai nugesau dėl rašymo. Bet juk rašom ne dėl jo.

2019-01-06 14:14

Sveiki,
Taip, puslapis gyvuoja ir gyvuos tikrai ilgai.
Pernai buvo daryta nemažai pakeitimų, kurių pagalba pavyko atstatyti prarandamą paieškų rezultatų srautą, tai dabar žmonių vėl lankosi pakankamai daug.
Šiais metais su Donidavu pagalba (kuris patvirtins, kad įdedu daug pinigų ir pastangų šiam puslapiui) pabandysim dar ir socialinį srautą atgaivinti, bei kažkokiu būdu atgauti seną FB puslapį (prarastą gerokai seniau).
Taip pat vėl turiu programuotoją, tai padarysim šiokių tokių atnaujinimų apie kuriuos informuojame tam skirtoje temoje.

2019-01-07 16:23

Sveiki,
Iš tikrųjų facebook jau dabar galima pamatyti atsinaujinusį aktyvumą. Taip pat bus imtasi Instagram siekiant padidinti straipsnių skaitomumą. Esu minėjęs, kad nemaža dalis čia puikiai rašančių autorių savo pasakojimais žmonėms padeda planuotis keliones.
Pats su administratoriumi pradėjau bendradarbiauti dėl to, kad norėjosi greitesnių patobulinimų ir permainų. Man patinka kad puslapis nepriklauso jokiai agentūrai, todėl galioja liberalumas, viešos diskusijos, komentarai, ten kur reikia kritika. Taip pat yra žemėlapiai, archyvas pagal šalis ir kt. naudingi įrankiai.
Tiesa turiu prašymą. Siekiant geresnio straipsnių pasiekiamumo ir taupant kitų autorių eterį vengti tokių pavadinimų kaip < 29 kelionės diena. Sekmadienis > dienoraščiai gerai, bet -niolikos dalių spam'as...

P.S. Aš asmeniškai jau antrai kelionei bazinę informaciją pasiimu iš straipsnių. Ir jau žinau ką ateityje reikės pasiskaityti ruošiantis į Portugaliją ar Austrijos Tirolio regioną. Čia ir yra puslapio stiprybė.