2009-10-08 11:12

Galite prisijungti prie MyTrips.lt fanklubo Facebook'e: Fan Club!

2009-10-08 11:15

Sveiki,

MyTrips.lt svetainę papildėme dar viena funkcija. Dabar galite pasidalinti, kiekvienu Jums patikusiu pasakojimu, nuotraukomis ar video su savo draugais facebook'e vos vienu pelės spustelėjimu. Reikia tik gale pasakojimo paspausti: "Pasidalink šiuo pasakojimu su draugais Facebook'e" ir Jūsų mėgiamas pasakojimas jau bus prie Jūsų žinučių! Sėkmės!

Pagarbiai
MyTrips.lt komanda

2016-02-26 10:50

Praeitais metais maždaug birželio mėnesį netyčia užtikau geriausio kelionių aprašymo konkursą organizuotą Kolumbas LT. Taip gavosi kad mano kelionės į Tenerifę aprašymas laimėjo geriausios šeimos kelionės nominaciją.
Malonu žinot, kad mytrips.lt lankosi Algimantas Čekuolis, Gerimantas Statinis ir kiti žymūs keliautojai :)
Kitų konkursų girdėt neteko

2018-10-29 12:58

Sveiki, tai administratoriui skirta zinute del facebook.
Manau ties siuo klausimu reikia stipriai padirbeti.
1. Visu pirma yra du Mytrips.lt fcb puslapiai. vienas su 2,681 followeriu "tikrasis", ir mires su 13,826! Pats laikas butu perkelti is naujo i senaji paskutini turini ir prisiristi prie didesnes fanu bazes turincio account'o. Arba uzdaryti senaji. Net jeigu loginai "pamesti" facebook adminai geranoriskai reaguoja i tokius prasymus is juridiniu asmenu.
2. Senajame accounte i siena buvo ikeliami naujausi straipsniai. O naujajame... Kas atspės koks tai patiekalas? :) As galvoju "cia rimtai?" ar daug nauju followeriu kelioniu portalas gali surinkti su patiekalais? Kai tuo tarpu zmones raso puikius straipsnius vertus 15min. Delfi ir kitu portalu demesio?...
3. Reiketu suristi straipsniu ikelima su automatiniu ikelimu i fcb accounta.
4. Siais laikais turinio kurejai yra didziausia vertybe. Paklauskit, bet kurio informacinio portalo savininko.
Todel liudna stebeti kaip Erikos-Beliavciv serija apie kelione po Balkanus gauna lygiai 4 like'us. O Ramuno mega straipsnis apie Portugalija varganus 15...

4. Social networks palaikymui tikrai nereikia programuotojo pagalbos. Cia jau entuziazmo trukumas.
Nezinau kaip kitu autoriu nuomone, bet siais laikais reikia judeti i prieki.
Pvz. nuotrauku ikelimo supaprastinimas buvo puikus update'as.

2018-10-29 15:37

Mes jau praradom viltį, kad čia kažkas keisis, net nebesinori nieko rašyti.

2018-10-31 01:06

Linosa, prisidėkite savo kompetencijomis ir kažką pakeisime.

Dovidavu, "mirusio" puslapio per metus laiko įvairiomis priemonėmis per kelis kartus net nepavyko "dasikasti", kadangi ten 99% tikimybė, kad liko puslapis be administratorių ir niekas nieko negali pakeisti.

Patiekajas gal ir juokingai, tačiau pirmą kartą pasiekė net 3.7tūkst. žmonių, kai dažniausiai net 1 tūkst. nesiekia, tai kas kaltas, kad FB žmonės pasikeitė ir jiems naudingas turinys nereikalingas kol jie nesiruošia į tą kelionę keliauti apie kurią rašoma? Patys matote iš kitų pateiktų pavyzdžių kiek žmonėms "įdomu" aprašymai.. Facebook reikia wow, boom, delfio antraštėse be skandalingo pavadinimo mažiau žmonių nei mytrips skaito, be super akcijų nenustebinsi jokiomis kryptimis ir t.t. Ir tai realybė, kurią aprašėte..

O aš po ilgų mėnesių laukimo iš programuotojo prieš mėnesį sužinojau, kad nebegalės visiškai pagelbėti, tai kaip galvojate, kaip viskas turėtų vykti be programuotojo, be originalaus didžiojo FB puslapio, be besidominčių žmonių, be dalies neveikiančių norimų funkcijų, dažniausiai niekas nei meilu, nei AŽ nepraneša apie forumo ar komentarų spamerius? Galite šiais dalykais prisidėti, prašome, susirašome asmenimėmis žinutėmis ar emailais.

2018-10-31 09:35

Pasikeitus savininkui ir pateikus tai irodancius dokumentus tikrai turi buti imanoma gauti seno puslapio loginus.
Parasiau savo kontaktus - susisiekiam.