2009-11-13 11:33

Sveiki,

Visus visus, kurie domisi Indija ar planuoja kelionę į ją, kviečiame užsukti į mini svetainę apie Indiją: https://www.mytrips.lt/indija

Tai bendras MyTrips.lt ir Gets Holidays projektas. Šioje mini svetainėje galite susipažinti su siūlomais maršrutais po Indiją, paskaityti įspūdžius iš kelionės, gauti praktinių patarimų ruošiantis kelionei.

Ir be abejo prizai... Visi užsiregistravę el.paštu gauna elektroninę indiškų receptų knygą, o sausio 5d. atsitiktinai bus išrinktas knygos „Lonely Planet – Travel to India“ naujasis savininkas.

Pagarbiai
MyTrips.lt komanda

2009-11-15 11:41

labai linksmas baneris, o kaip rasti be jo?

2009-11-15 22:34

Dėkui. Stengėmės :-)

Mini svetainę pasiekti galima arba paspaudus banerį arba surinkus tiesioginį adresą. Šiuo atveju: https://www.mytrips.lt/indija.

Ir dar paspaudus nuorodą šioje diskusijų temoje, kurioje bus skelbiamos visos mini svetainių naujienos.

Tai, laikini komerciniai svetainės projektai skirti įmonėms/asmenims reklamuojančioms/iems savo paslaugas ar produktą/us. Galiojimo laikas – pagal susitarimą. Jam pasibaigus, pusėms susitarus ar informacijai pasenus – promo svetainė panaikinama. Tad senos nuorodos ateity gali ir nebeveikti.

2010-01-04 11:20

Primename, kad rytoj, sausio 5d. baigiasi promo-svetainės apie Indiją konkursas: https://www.mytrips.lt/indija/prizas, o taip pat ir galimybė parsisiųsti indiškų receptų knygą. Tad suskubkite, tie ką tai domina ir kas to dar nepadarėte!!!

2010-01-07 12:11

Indijos kelionių organizatoriaus Gets Holidays vardu norėčiau pasveikinti el. pašto dovilez*k****[email protected] savininkę - tikriausiai Dovilę :) - su laimėtu Lonely Planet India gidu. žinutė jai išsiųsta. tikėsimės, kad į Indiją nuvyks, o su mumis pasidalins įspūdžiais.