2018-01-16 20:19

Viena nelabai džiugia naujiena, yra proga užvesti temą, kurioje informuojame kas ką kaip apgavo, kur permokėta, nesusikalbėta, bankrutavo ar šiaip gali pakenkt mūsų ar kitų atostogas :)

Sustabdyta vieno didžiausių Lietuvos kelionių organizatorių UAB „Travelonline Baltics“, valdančio portalus „Easy Travel“, „Top Travel“ ir „Judek.lt“ veikla. Kiek turistų galėjo būti įsigiję šio organizatoriaus keliones ir ar jiems gresia prarasti už keliones sumokėtus pinigus, kol kas neaišku.
Plačiau: https://www.vz.lt/prekyba/article/2018180119702#ixzz54NBgWNw8

2018-01-16 20:23

Patikslinimas, kokie puslapiai priklauso
"kruizai.lt , viesbuciai.lt , judek.lt , toptravel.lt , easytravel.lt . Ta pati direktore vadovauja ir Skrydziai LT UAB - https://rekvizitai.vz.lt/imone/skrydziai_lt/"

2018-01-29 18:38

Galutinai uždaroma

Naikina „Travelonline Baltics“ licenciją
Turizmo departamentas praneša, kad naikina „Travelonline Baltics“ licenciją, ir tikina, kad turistų nuostolių gali būti išvengta.


Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu.

Be to, pagal sausio 23 d. Turizmo departamento perduotą informaciją teisėsaugai dėl galimai nusikalstamos UAB „Travelonline Baltics“ (susiję internetinės prekybos svetainės – portalai: easytravel.lt, toptravel.lt, judek.lt, keliones.lt, kruizai.lt, skrydziai.lt, 24fly.com, 24fly.lt, rezervacijos.lt, viesbuciai.lt ir kelionesinternetu.lt) ir susijusių asmenų veiklos, Vilniaus apygardos prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 184 str. 2 d. (didelės vertės svetimo turto iššvaistymas) požymius.

Plačiau: https://www.vz.lt/paslaugos/2018/01/29/naikina-travelonline-baltics-licencija#ixzz55an7Up4V