2018-01-16 20:19

Viena nelabai džiugia naujiena, yra proga užvesti temą, kurioje informuojame kas ką kaip apgavo, kur permokėta, nesusikalbėta, bankrutavo ar šiaip gali pakenkt mūsų ar kitų atostogas :)

Sustabdyta vieno didžiausių Lietuvos kelionių organizatorių UAB „Travelonline Baltics“, valdančio portalus „Easy Travel“, „Top Travel“ ir „Judek.lt“ veikla. Kiek turistų galėjo būti įsigiję šio organizatoriaus keliones ir ar jiems gresia prarasti už keliones sumokėtus pinigus, kol kas neaišku.
Plačiau: https://www.vz.lt/prekyba/article/2018180119702#ixzz54NBgWNw8

2018-01-16 20:23

Patikslinimas, kokie puslapiai priklauso
"kruizai.lt , viesbuciai.lt , judek.lt , toptravel.lt , easytravel.lt . Ta pati direktore vadovauja ir Skrydziai LT UAB - https://rekvizitai.vz.lt/imone/skrydziai_lt/"

2018-01-29 18:38

Galutinai uždaroma

Naikina „Travelonline Baltics“ licenciją
Turizmo departamentas praneša, kad naikina „Travelonline Baltics“ licenciją, ir tikina, kad turistų nuostolių gali būti išvengta.


Turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos informuoja, kad iki sausio 29 d. 17 val. nesulaukęs oficialių duomenų, reikalingų patikrinti, ar įmonės draudimo suma yra pakankama, naikina kelionių organizatoriaus „Travelonline Baltics“ pažymėjimo galiojimą. Įmonės vadovė Eglė Lenkovičienė ir akcininkas Paulius Jasaitis 5 metus nebegalės verstis kelionių organizavimu.

Be to, pagal sausio 23 d. Turizmo departamento perduotą informaciją teisėsaugai dėl galimai nusikalstamos UAB „Travelonline Baltics“ (susiję internetinės prekybos svetainės – portalai: easytravel.lt, toptravel.lt, judek.lt, keliones.lt, kruizai.lt, skrydziai.lt, 24fly.com, 24fly.lt, rezervacijos.lt, viesbuciai.lt ir kelionesinternetu.lt) ir susijusių asmenų veiklos, Vilniaus apygardos prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 184 str. 2 d. (didelės vertės svetimo turto iššvaistymas) požymius.

Plačiau: https://www.vz.lt/paslaugos/2018/01/29/naikina-travelonline-baltics-licencija#ixzz55an7Up4V

2018-03-01 13:02

Turbūt dalis jau matėt, bet faktas įdomus, o Novaturas kuo skubiau bando į akcijų biržą įeiti ir didžiąją dalį savęs parduoti, ryškiai panika matosi :)
„Itaka“ lietuviams žada išskirtinius pasiūlymus ir lietuviškas programas viešbučiuose
Didžiausia Lenkijos poilsinių kelionių organizatorė „Itaka“ skelbia, kad pirmasis lėktuvas su lietuvių turistais iš Vilniaus pakils gegužės pradžioje. Pirmosios kryptys – Kreta, Korfu ir Turkija. Bet ateityje, kaip interviu rp.pl sakė „Itaka“ viceprezidentas, „Itaka Lietuva“ valdybos pirmininkas Piotras Heniczas, galime tikėtis ir daugiau krypčių, ir įvairesnių pasiūlymų. Lenkai žada, kad „Itaka“ atėjimas į Lietuvą padidins konkurenciją, tad atostogautojų laukia geresnės kainos ir kokybiškesni kelionių pasiūlymai „2018 metų vasaros sezone planuojame aptarnauti apie 12 tūkst. keleivių, – kalbėdamas su rp.pl žurnalistu Filipu Frydrykiewicziumi sakė P.Heniczas, pabrėždamas, kad ir dabar lietuviams jų bendrovė gerai pažįstama, tik keliauti su ja tekdavo ne iš Vilniaus, o iš Varšuvos. – Per pastaruosius tris sezonus aptarnavome keliolika tūkstančių lietuvių.“

Su Lietuvos kelionių agentūromis „Itaka“ teigia bendradarbiaujanti jau 10 metų, todėl lietuvių poreikiai jiems, anot P.Heniczo, neblogai pažįstami: „Kaip ir lenkai jie mėgsta aukštos klasės viešbučius su įvairiomis pramogomis, taip pat – „all inclusive“ („viskas įskaičiuota“).“ Nors kol kas numatytos tik trys atostogų kryptys – Kreta, Korfu ir Turkija, tačiau balandžio viduryje startuosiantys 2018-2019 m. žiemos atostogų paketų pardavimai žada daug naujienų. Tada esą ateis laikas ir lietuviškoms programoms viešbučiuose, ir kitoms specialiai mūsų šalies atostogautojams parengtoms atrakcijoms. „Lietuva tai didelė rinka su didelėmis galimybėmis plėstis. Turint omeny, kad pažįstame Lietuvos rinką ir potencialą išnaudosime siūlydami lietuviams itin konkurencingą produktą, o tuo pačiu sustiprindami savo pozicijas pas užsienio tarpininkus“, – teigė vienas iš bendrovės vadovų.

https://www.15min.lt/pasaulis-kiseneje/naujiena/kelioniu-pulsas/itaka-lietuviams-zada-isskirtinius-pasiulymus-ir-lietuviskas-programas-viesbuciuose-637-929722

2018-05-02 15:47

Įspėja dėl neteisėtos skrydžių bilietų pardavėjos „PeopleFly“ veiklos
Valstybinis turizmo departamentas įspėja, kad Italijoje registruota bendrovė „PeopleFly“, nuotoliniu būdu siūlanti įsigyti skrydžio bilietus iš Lietuvos į Italiją ir iš Italijos į Lietuvą ir skrydžio vežėju nurodydama Lietuvoje registruotą oro vežėją UAB „GetJet Airlines“, vykdo neteisėtą veiklą ir klaidina vartotojus.
Balandžio 26 d. bendrovė „GetJet Airlines“ oficialiu raštu departamentui pranešė, kad neturi jokių komercinių santykių su Italijos bendrove „PeopleFly“ ir jos užsakymu jokių skrydžių nevykdo bei neplanuoja vykdyti. „GetJet Airlines“ apie neteisėtą šios bendrovės veiklą ir vartotojus klaidinančią informaciją pranešė ir atsakingoms Italijos institucijoms.

https://www.vz.lt/paslaugos/2018/05/02/ispeja-del-neteisetos-skrydziu-bilietu-pardavejos-peoplefly-veiklos#ixzz5ELdhNwMn