2016-06-28 14:02

Sveiki, planuoju vaziuoti su kemperiu i Lenkijos pajuri i Hel arba Jurata miesta, gal butu pas ka naudingos info, apie kempingus, gal kas buvote sioje salyje ir galetumete pasiulyti koki marsruta geriausiai pasirinkti? greitis ne domina, svarbu kad kelias butu platus , nes vairuosiu pirma karta kemperi, o jis gana didelis :) ir gal butu dar patarimu del Lenkijos pajurio ir kempingu.? Aciu

2016-06-30 07:58

Paziurekite sioje rubrikoje- cia nemazai rasite naudingos informacijos https://www.mytrips.lt/Pasakojimai/Lenkija

2016-07-01 16:16

Nakvojome kažkada poroje kempingų prie Fromborko ir Sztutowo, tai labai jau jie ten prasti, antrame net į dušą nėjome, nes sekanti naktis buvo Vokietijoje :) Pajūrio miesteliai man panašūs į mūsų Šventąją, tai irgi nesužavėjo, o gražių vietų ten yra - Lebos kopos, Gdanskas, Oliwa, Sopotas, Fromborkas - pasiskaitinėkit. Kelias link Gdansko gana vingiuotas ir nėra labai platus, bet normalus, tiesiog nepalėksi, nors km ir nedaug atrodo.

2016-07-04 14:40

Aciu uz info, planuojiam judiet i Jastarnia, sake gan grazu ten, bet del kempingu info nlb turiu :)

2016-07-05 00:13

O kam jums ta kempingų info, juk jis reikalingas tik elektrai pasijungt ir vandens pasipildyt, jei nerasit tinkamo galima ir bet kur pernakvoti. Geriau pasiplanuokit kur aplink pakeliauti, nes jei tik nuvaziuoti ir apsistoti kempinge, tai praktiškiau vaziuot su lengvaja ir issinuomot apartamentus.Kemperis pasiteisina tik kai nori sutaupyt ant nakvynės ir kuo daugiau apvaziuot arba kaip atrakcija - daugiau privalumu nepastebėjau.