2009-08-23 16:10

Gerb. MyTrips.lt portalo lankytojai,

Rašykite ir talpinkite savo kelionių pasakojimus su iliustracijomis portale ir laimėkite skaitmeninį muzikos grotuvą iPod Shuffle.

Spalio 30 dieną bus atrinkta 10 geriausių pasakojimų ir galėsite balsuoti už geriausią. Spalio 31d. 24.00 bus paskelbtas nugalėtojas!

Sėkmės
MyTrips.lt komanda

2009-10-31 00:37

Geriausio pasakojimo rinkimai
Jau galite prisijunkti ir balsuoti už Jums labiausiai patikusį pasakojimą!

Pasakojimų TOP10 (pagal įkėlimo datą):

Smaragdinis perlas Vilniaus pašonėje
Kelionė po JAV 2008
Šveicarija 2008
• Automobiliu link Viduržemio jūros 1, 2 ir 3 dalys
Nesuglamžytų banknotų ir šaltos arbatos Japonija
• Saga: Rūkstančio veidrodžio šalyjeNepažintas BelizasUgnikalnių krašte ir Kopanas
Vladivostokas ir rudenėjanti Primorje
• Trys Kaukazo valstybės. Azerbaidžanas, Gruzija ir Armėnija
Indija probėgšmiais
Ar Biržai buvo jūrų uostas?

Labai norėtumėme pagirti Zaką, miegelį ir cabin8crew. Jų pasakojimai liko vos per žingsnį nuo dešimtuko. Taip pat nedaug nuo jų atsiliko Loretos, Linosos, Blackniki, aleksh, ciobrelio, esmio ir dar daugelio kitų pasakojimai. Gerų pasakojimų daug, o vietų - deja tik 10. Bet labai nenusiminkite - konkursų dar bus. O dabar kviečiame prabalsuoti už Jums labiausiai patikusį pasakojimą iš 10-tuko.

Pagarbiai
MyTrips.lt komanda

2009-11-01 00:20

"Geriausio pasakojimo" konkursas baigėsi.

Konkursą laimėjo "Kelionė po JAV 2008".

Sveikiname pasakojimo autorių Cruxman. Netrukus susisieksime su Jumis nurodytu el.paštu!

Svetainės lankytojų išrinktas geriausių pasakojimų trejetukas atrodo taip:

1 vieta: Kelionė po JAV 2008.
2 vietą pasidalino po lygiai balsų surinkę: Trys Kaukazo valstybės: Azerbaidžanas, Gruzija, Armėnija ir Smaragdinis perlas Vilniaus pašonėje
3 vieta: Šveicarija 2008

MyTrips.lt komanda dėkoja visiems svetainės nariams. Dar kartą sveikina nugalėtoją.

Visi rašę pasakojimus ir dalyvavę konkurse, bet nenugalėję - nenusiminkite! Netrukus skelbsime naują konkursą.

2009-11-04 18:33

Ačiū balsavusiems už mane ir kartu keliavusiems, organizatoriams - už prizą.

Be Jūsų nieko nebūtų įvykę:)

Ra
Ra
2009-11-04 21:06

O geras, nei apsižiūrėt nespėjau, anei pabalsuot, o konkursas jau baigėsi... Še tau.. Negi negalima buvo pagrindiniam puslapy kokio priminimo įdėt apie balsavimą, ar kur matomoj vietoj išvardint tuos dalyvaujančius straipsnius...??

Viskas kažkodėl liko paslėpta diskusijose....

2009-11-04 21:43

Gerb. Ra,

Visa informacija buvo pateikta ne vien diskusijose, bet ir tituliniame lape, tame pačiame laukelyje, kur būna skelbiami konkursai. Tikrai keista, kad nepastebėjote.
Taip pat, visiems svetainės nariams, savaitę prieš geriausių pasakojimų dešimtuko paskelbimą, buvo išsiųstas naujienlaiškis apie geriausių straipsnių paskelbimą ir balsavimą.
Bet iš tiesų, - konkurso aktyvumas buvo labai mažas ir spėjame, kad tam įtakos turėjo ne vien lapkričio šventės, bet ir labai trumpas balsavimo periodas, kuris truko vos vieną dieną. Išvadas iš to padarėme ir kitas balsavimas vyks mažiausiai savaitę, kad visi suspėtų pastebėti ir prabalsuoti už savo mėgiamus pasakojimus.

Pagarbiai
MyTrips.lt komanda

2009-11-05 09:03

Tikrai, kažkaip labai kvailai gavosi su tuo balsavimu. Pasižiūrėkim chronologiją:1. Šioje temoje paskelbiama, kad spalio 30 d. bus atrinkti pretendentai (žinutė įdėta rugpjūčio 23 d.). Didelė tikimybė, kad dauguma lankytojų seniai apie tai užmiršo, juk neskaitai pastoviai senų žinučių. 2). Spalio 31 d., šeštadienį, 12 valandą (man asmeniškai) ateina žinutė apie galimybę balsuoti (pvz. aš apskritai savaitgaliais kompo neįsijungiu, užtenka, darbo dienomis prisisėdžiu prie jo). 3) Pirmadienį, perskaičius žinutę ir susiruošus balsuoti pasirodo, kad viskas jau baigėsi. Truputį be logikos, aš manau.

Pagarbiai,
Apokas

P.S. Aš tikrai nenoriu, ginčyti rezultatų, paprasčiausiai norėjosi pareikšti savo nuomonę, kuri, galimas dalykas, būtų tokia pati, kaip daugumos. Tuo pačiu sveikinimai Cruxman, puikus straipsnis, daugiau tokių.

2009-11-05 17:55

Gerb. Apoke,

Nuo konkurso pradžios buvo paskelbta, kad spalio 30 dienos 00.00 val. bus atrinkti ir paskelbti 10 geriausių pasakojimų ir nuo tada galėsite balsuoti už geriausią, o spalio 31d. 24.00val. jau bus paskelbtas nugalėtojas. Konkurso eigoje nebenorėjome keisti taisyklių, todėl balsavimas truko vieną dieną. Kaip jau minėjome, išvadas iš to padarėme ir ateity balsavimai truks ilgesnį laikotarpį.

O naujienlaiškis/priminimas (visiems užsiregistravusiems naujienlaiškį) apie konkurso pabaigą ir balsavimą buvo išsiųstas pirmoj savaitės pusėje. Tikrai ne penktadienį ar šeštadienį. Mums labai keista, kad jis taip ilgai iki Jūsų keliavo. Bet mes negalime atsakyti už internetinį ryšį ir pasiklydusius laiškus.
Dar dvi savaites prieš konkurso pabaigą, buvo išsiųstas pirmasis priminimas apie artėjančią konkurso pabaigą, apie būsimą konkurso eigą ir visas svetainės naujienas. Tad visi, kuriuos tai domino, tikrai neliko to nepastebėję.

Labai apgailestaujame, kad Jūs tai praleidote ir nesuspėjote prabalsuoti. Kitą kartą pasistengsime, kad viskas vyktų tobuliau.

Pagarbiai
MyTrips.lt komanda

2009-11-05 18:24

Aš irgi laišką gavau šeštadienį 12:00

2009-11-05 18:30

Oooooo... O čia jau problema. Tuomet norėtumėme paklausti, kada naujienlaiškį apie konkurso priminimą gavo kiti svetainės nariai?

Šeštadienio naktį jau buvo naujienlaiškis su atrinktu dešimtuku (pagal konkurso taisykles).