2018-02-07 13:05

O kas jus kada kuom kaltino? Čia tik mano pastangos menkinamos, kad investuoju ne tik savo laiką čia, bet ir šeimos biudžetą.
Mesijus... Pasakykit ką padaryt, atkeist puslapį kas buvo, nebepritaikyt mobiliems, kurie tuoj bus pagrindiniai lankytojai, nuimt saugumo sertifikatus, dėl ko prarandomos google numes viską žemyn (gruodį su savo puslapiais iš kurių ir gyvenu turėjau va tokią situaciją, kad viskas krito žemyn staigiai, todėl mano pastangos dabar visos ten, nes čia prieš tai buvo skirta daug laiko ir ne dėl uždarbio), nerašinėti facebooke, nebeatsakinėt niekaip kaip ankščiau ir palikt viską likimo valiai?

2018-02-07 19:49

Iš karto kraštutinumai. Tiesiog reikia suprasti, kad tas pagrindinis branduolys, kuris čia rašo, rašė ir anksčiau dar viename puslapyje. Paskui perėjome čia. Esmė tame, kad per tiek metų, mes jau dauguma vieni kitus pažįstame, kai kurie kartu ir keliavę. Taigi pas mus yra ne virtualus, o normalus žmogiškas bendravimas. Todėl manau visai normalu, kad per daug metų susidaro tam tikras mikroklimatas, pripratimas. Taip pat pripratimas ir prie puslapio, jo dizaino ( va čia irgi kyla klausimas, ar tikrai perdarant naujai funkcijas reikėjo taip iš esmės keisti ir puslapio išvaizdą? ) Šiuo atveju jūs esate naujokas (žiūrėkim objektyviai) ir visai nesvarbu, kad esate puslapio savininkas. Ir tas kiek grąsinantis tonas tikrai niekam nepatinka. Jeigu atvirai, tai iš visų čia esančių narių, aktyviai rašančių ir dalyvaujančių visai nedaug. Yra krūva sukurtų " anketų", kurios sukurtos tam tyčia, kad padidinti narių skaičių.