2015-12-06 03:04

Sveiki,
šioje temoje periodiškai pasistengsiu pristatyti informaciją bei naujienas apie ką tik atnaujintą vieną seniausių kelionių aprašymų puslapį www.MyTrips.lt, kuris po 8 metų stipriau ugtelėjo ir tapo modernaus interneto lankytojo puslapiu.Po kelių mėnesių 3 žmonių darbo - dizaino piešimo, derinimų, dizaino karpymo, derinimo, pritaikymo, programavimo, derinimo, testavimo PAGALIAU:
- padarytas jau visur naudojamas Facebook prisijungimas
- puslapis pritaikytas mobiliesiems, kuriais naršo apie pusė visų lankytojų ir skaičiai tik didėja (to nebuvimas paskutinius pora metų blogino paieškos pozicijas ir mobiliųjų vartotojų nenorą čia užsibūti)
- profiliuose padarytas naujas kelionės žemėlapis (senasis, jau metus laiko buvo nebepalaikomas daugumos naršyklių), kurį galite matyti visuose įrenginiuose (pvz.: www.mytrips.lt/Keliautojai/Aruna/)
- puslapiui nupirktas ir įdiegtas saugumo sertifikatas (kurio nebuvimas taip pat blogino paieškos rezultatus)
- patobulintas puslapio kodas, kurio dėka naršymas puslapyje visose šalyse turėtų būti spartesnis
- padaryta nemažai vizualiai nematomų paieškos optimizavimo bei techninių sprendimų, kad sulaukę naujų lankytojų galėtume sukurti stipriausią kelionių bendruomenę Lietuvoje (gaila tokių buvusių www.makalius.lt/diskusijos/ ar www.road.lt ar bangos "Keliautojų klubo", kurios išnyko ar buvo "suvalgytos")

Aš, nuo šios vasarios - naujasis puslapio administratorius bei autorius Egidijus. Mano tikslai šiame puslapyje - pasitelkiant socialinius tinklus, paieškos sistemas ir keliolikos metų patirtį prie realių interneto puslapių, pritraukti daugiau naujų lankytojų ir juos išlaikyti puslapyje (pvz.: šiuo metu net 7/10 atėję į puslapį iškart išeina) taip sukuriant vertę visiems mums keliaujantiems!

Nors nuo atnaujinimo praėjo praktiškai pora savaičių, tačiau kasdien skiriame bent po pora valandų nenumatytų klaidų korekcijoms ar patobulinimams, tačiau dar po kelių dienų, pabaigę pirmąjį etapą, judėsime link artimiausių planų:
- patogesnio teksto ir nuotraukų talpinimo sprendimo
- Facebook aktyvumo (gaila, kad dėl Facebook kaltės prieš kurį laiką netekome savo ilgamečio puslapio, bet siūlome visus prisijungti bei pakviesti draugus į prieš metus sukurtąjį https://www.facebook.com/mytrips.lt)
- "naujos" kelionių srities (nauja tik Lietuvoje, bet itin populiarėja) temų sukūrimas bei tos tematikos plėtojimas
- bendradarbavimas su kitais projektais šioje srityje, pasiūlant lankytojams ...
- ir keletos nupirktų kelionių knygų įteikimo šių metų geriausiems rašytojams :)

Visi norintys ir galintys, ŠIOJE temoje (arba emailu info eta mytrips.lt) informuokite apie klaidas, apie naujus pasiūlymus puslapiui, apie galimus puslapio išlaikymo variantus.

Iš esamos bendruomenės prašome tik vieno - leisti daryti tai ką mokame geriausiai, kadangi žinome ką ir kodėl darome, o jei kils noras kažko reikalauti, prieš rašydami pagalvokite, kad visi turime darbus, dauguma turime šeimas, visiems pasitaiko ligų, švenčių, nelaimių, problemų, sėdime naktimis prie savo hobio, kad ne kiekvieną savaitę įmanoma prisikviesti IT žmones ir kad administratoriai iš kelionių rašytojų nieko nereikalauja, o ir ne to susirinkome.
Susirinkome pasidalinti laimingiausiais gyvenimo momentais, o ne rietis dėl blogo gyvenimo, kaip DELFIo komentaruose.

Gerų naujų įspūdžių :)

Ra
Ra
2017-12-06 09:57

Sveiki Egidijau. Malonu, kad norite mus moderninti, tik gal visai nieko būtų paklausti, kiek čia rašantys to nori. Kitaip neilgai džiaugsitės "vienu seniausių" keliautojų puslapių :)

2017-12-06 10:07

Tai ko nori rašytojai?
Klausimas - ar nori, kad 80% lankytojų kurie ateina iš paieškos sistemų išvis neliktų (pvz įmečiau, kas būna kai netenki išvis lankytojų)?
Nori dėti reklamas į savo aprašymus ir iš to "uždirbti"?
Nori patys programuoti, skelbti nemokamai ir mokamai Facebooke, siųsti mokamus naujienlaiškius, mokėti už steigiamus prizus...?
Kai nieko nedaroma blogai, kai kažkas daroma...

2017-12-06 10:32

Pirmiausia nori ne moralizuojančio, bet bendradarbiaujančio tono :).

2017-12-06 19:41

Na, jūsų pavyzdžiai nelabai vykę - makalius.lt sėkmingai gyvuoja ir turi lankytojų, manau, daugiau negu Mytrips.lt, o Road.lt žlugo dėl prastų administratorių, po svetainės atnaujinimo... Dėl to mes čia ir nerimaujam.
Bet tikimės, kad viskas bus gerai, nes patikėkit, mes irgi čia darbo nemažai įdėję :)
O dėl reklamos, tai ji turėtų būti labai apgalvota, nes jeigu pradės nevaldomai visur lįsti skaitant tekstą, tai nepadės jokie atnaujinimai - prarasite skaitytojus, kaip prarado daug žiūrovų televizija ir kaip jau nebesinori atsidaryti naujienų portalų - dėl beraščių bukų žurnalistų ir visa užgožiančios reklamos.

Keisti
2017-12-07 14:37

Kantrybės gyvenime turiu daug, bet supraskite, kai įkalbinėjate žmoną (įsivaizduokite ją savo kailyje), kad vietoj automobilio keitimo ir kaupimo būsto paskolai norite įsigyti puslapį, kuris neneša pelno, po 4 mėnesių beveik kasdienio darbo paleidi atnaujinimą, bei susilauki vien tik neigiamų reakcijų (ir praktiškai gasdinimų apie "krachą") pranešimų ir emailų, tai ... O pražilti dar tikrai nenoriu visiškai dėl savo hobio :)

2017-12-07 20:21

Na reikia tiketis, kad labai smarkiai i komercija nebus pasinerta

2017-12-08 08:10

Puslapio keitimai visada sulaukia audringų reakcijų, ypač kai žmonės pripranta prie dizaino, paieškos. Suprantu, kad norite jog puslapis atsigautų- viskas yra gerai. Tačiau tokia reakcija normali, kadangi rašančių branduolys jau pergyveno vieno puslapio pasikeitimus, po ko jo ir neliko. Visai nesinori, kad istorija pasikartotų. Taip pat nereikia pamiršti, kad kelis metus puslapis buvo paliktas visai be priežiūros ir laikėsi tik rašančių dėka, žinutės administratoriams net nenueidavo. Manau viskas bus gerai, tik, Egidijau, tarkitės, diskutuokite su mumis, nes visi nori, kad šis puslapis ir toliau gyvuotų .)

2017-12-08 12:23

Aš visiškai pritariu Arūnai, kad ta audringa reakcija yra dėl karčios patirties su road.lt. Kažkaip nori nenori imi lyginti tas situacijas. Manau, kad dar vasarą, kai buvo pasirodžiusi informacija apie administratorių pasikeitimą, reikėjo nepalikti visko apaugti gandais, bet laiku informuoti apie pokyčius bei planus.
Ir aš tikrai nuoširdžiai džiaugiuosi, kad atsirado nauji žmonės, kurie nepaliko mytrips.lt numirti, bet pradėjo jį atnaujinti. Tikiu, kad toliau čia būsime be žaibų ir bendradarbiausime kuriant šį tinklapį.

Ra
Ra
2017-12-08 16:10

Tikiuos nieks Jūsų nevertė pirkti to nuostolingo puslapio. O jei dar būtumėt žinoję kiek čia "rašytojai" burbės dėl pokyčių :))))
Trumpai atsakant į klausimą ko mes norim, tai manau visai nedaug - kad gyvuotų puslapis, kad galėtume pasidalinti savo įspūdžiais ir paskaityti apie kitų patirtis. Negaliu kalbėti už visus, bet nemanau, kad čia dėl uždarbio kažkas rašytų ;)