2011-05-26 23:14

Šaunuoliai, kad užvirėt "košę". Mano nuomone ši tema neišsemiama ir begalinė. Kalnaberžę ir Sirutiškį vasarą mačiau ir fotografavau. Gaila žiūrėti. Bet kartu ir įdomu. Koks anksčiau buvo polėkis tokius dvarus pastatyti, gražiai aplinką sutvarkyti.
Šiandien buvau Alytuje. Liko laiko tai dar ir pakeliavau po Alytų. Nudžiugino dviračių takai. Ypač einantis geležinkelio pylimu. Lygus, švarus, vaizdai gražūs.Į "Gėdos stulpą" reikia įrašyti Radžiūnų piliakalnį, esantį Alytaus mieste. Pirmiausia , nuo gatvės- plento iki jo 1,7 km į vieną pusę. Siauras kelias su ženklu draudžiančiu automobiliams važiuoti. Sustoti kelkraštyje sudėtinga, nes eismas intensyvus- sunkusis lenkų tranzitas, gali auto nukentėti. Pusė kelio eina mišku. Jame ant tako užvirtę keli didžiuliai medžiai. Nuorodos medinės, buvę gražios, bet jau baigia atitarnauti. 2 vietose reikia pereiti seklų upelį. Virš jo lieptų nėra. Labai jau juodas čia dumblas. Pats piliakalnis labai gražioje vietoje, bet viską užstoja medžiai. Tiksliau ten viskas miške. Tad atspėkite, kas norės ten keliauti. Nebent Mytrips'o fanas.
o Struvės geodezinio lanko vienas taškas yra Latvijoje, Jekabpilyje, miesto parke. Aš pernai vasarą pamačiau jį tik dėl gerų nuorodų į lankytinas vietas Latvijoje pravažiuodamas mašina.

2011-05-27 08:14

Labai dziaugiuosi ,kad si rubrika visgi atsirado, kas jei ne mes, keliautojai , galim papasakoti apie tai, kas Lietuvoje bloga turistiniuose objektuose.

.

2011-05-27 08:21

Kai pamatau tokius dvarus apleistus, tai tiesiog negaliu. Toks paveldas ir niekam nereikalingas .Beržėnų vitražai....... apsiverkti galima
Dra vienas pavyzdys- Palangos Kurhauzas .

2011-05-27 09:14

Pasiūlymas Adminams, aš rašydamas apie "Gėdos stulpą" turėjau omenyje ne temą diskusijose, o atskirą rubriką. Kadangi "tripsai" pradėjo gana aktyviai rašyti, manau, kad tai pasiteisintų. Dar vienas rubrikos pliusas prieš temą būtų tai, kad ji visada būtų matoma, ir kiekvienam užėjusiam būtų įdomu pažiūrėti, kas slepiasi po tokiu pavadinimu, tuo pačiu ir suinteresuotoms institucijoms, iš kitos pusės, diskusija, praėjus pirmąjam įkarščiui, turi savybe pasimesti tarp kitų ir po truputį sunykti. Čia šiaip, kaip sakydavo Štirlicas - informacija pamastymui.

2011-05-27 12:53

Sutinku su Aušra, gali būti tokia rubrika. Šiandien valdžios institucijose toks žmogaus menkinimas, toks nesiskaitymas, kad daugeliui internetinis komentaras tampa paskutinia instancija.

2011-05-27 20:13
Pereita savaite buvom Druskininkuose.Miestas ispuoseletas,daug geliu .Grazu ir malonu buti siame mieste.Nutarem aplankyti Ciurlionio muzieju, juk visgi minimos 100 Ciurlionio mirimo metines...tai ka pamateme buvome nustebinti. Ciurlionio metines, toks garsus ir zinomas meninkas ne tik LIetuvoje, bet ir visame pasaulyje...ir toks atminimas apie ji. Ka galvoja atsakingi -LR Kulturos ministerija ir Kauno muziejus. Viena is darbuotoju pasake,kad buvo atvaziaves i Druskininkus is Kulturos Ministerijos , bet net neapsilanke siame muziejuje..Daugiau neturiu komentaru- pastatas baisus, o viduje -greit nukris lubos...Gerai, kad dar paveikslu originalai saugojami Kaune..

2011-05-27 20:24

2011-05-27 20:25

2011-05-27 20:27

2011-09-28 23:22

Grinkiškio dvaras (Radviliškio rajone) avarinės būklės.