2011-01-25 10:34

Ar kiekvienas iš mūsų turi talentą rašyti? Ne šiaip sau, o taip ypatingai.. sugebėti pateikti savo mintis/idėjas paprastai bet įdomiai (?)

Vidury nakties, pagalvojau, kad reiktų ir man įkvėpimo paieškoti ir papasakoti apie savo gyvenimo keliones. Nei daug, nei mažai jų.. nesu aplankiusi dar begalės nuostabių kraštų, net sunku įsivaizduoti kiek laiko reiktų norint viską pamatyti. Kiek daug pasaulio kampelių dar nėra nė atrasta.. (!!!)

Skaičiau, kaip žymūs užsienio žmonės ieško įkvėpimo. Prancūzų filosofas D. Didro kurdamas bėgiodavo po kambarius, mojuodavo rankomis ir šaukdavo, kad net visas namas skambėdavo. Italų kompozitorius Domenico Cimarosa kurdamas muziką, mėgo triukšmą. Jis pasikviesdavo draugų ir kalbėdavosi, kartkartėmis pasišalindamas rašė savo kūrinius. Taip gimė „Horacijus“ ,,Slaptosios vedybos” ir kitos jo operos.
Praėjusio amžiaus europinės scenos kūrėjas, vokiečių kompozitorius Dž. Mejerberis, mėgdavo kurti palėpėje, ypač kai lauke būdavo blogas oras – griaudėdavo, žaibuodavo, siausdavo vėjas, smarkiai lydavo. Blogas oras jam sužadindavo įkvėpimą.

Nežadu nei audrų laukti, nei po kambarius bėgioti, bet viliuosi, jog laikui bėgant rasiu ir aš savąjį įkvėpimo šaltinį ir mintys bei idėjos liesis visiškai laisvai. Tikiuosi jog pavyks susikalbėti su visais kuriems kelionės, tai daugiau nei dar vienos varnelės pažymėjimas žemėlapyje. Su kai kuriais gal net susitiksime tame pačiame automobilyje/lėktuve/traukinyje ir kursime kurioziškiausius maršrutų planus!


www.mytrips.lt mano metų atradimas!

2011-01-25 17:57

Mes čia irgi dažnai laukiam įkvėpimo :) Kartais net vieni kitus paskubiname, nes kol renki informaciją kelionei, kiti jau žino kur ruošiesi vykti ir laukia kada gi atsiras pasakojimas. Pavyzdžiui aš jau seniai laukiu čia tokio žadėto pasakojimo apie Lebą Lenkijoje :)))
Aišku smagu skaityti įdomiai parašytą pasakojimą, ypač kai dar toli iki atostogų ir norisi bent mintimis pakeliauti, bet ne kiekvienas juk rašytojas. Be to dažnai skaitai straipsnį ieškodamas naudingos informacijos, kurios gali pačiam prireikti. Todėl visokie pasakojimai įdomūs ir laukiami.

2011-01-25 22:05

Ir tikrai Apuokai kaip tau ta Leba?

2011-01-26 08:27

Kaip smagu, kad yra dar neužmiršusių, o jeigu rimtai, tai yra pradėtas, bet užstrigęs. Matyt tai įkvėpimo trūksta, tai laiko, bandau kažkokių nuotraukų surasti, nes būtent toj kelionėj fotoaparatas mirė, tai liko tik su kamera darytos, nelabai aiškios kokybės. Pasistengsiu kaip nors įsikvėpti.

2011-01-26 13:00

Aš niekada neįsivaizdavau, kad kada nors ką nors rašysiu.
Kai atradau mytrips.lt, jame buvo vos keli pasakojimai, bet iš pat pradžių viskas labai sava pasirodė. Pagalvojau, kad greitesniam portalo įsivažiavimui bent kelias nuotraukas įkelsiu. O jų, pasirodė, be pasakojimo įkelti negalima. Taip ir gimė pirmasis mano rašnėlis :). Galvojau, kad bus paskutinis, bet po truputį pradėjo patikti :)

Ra
Ra
2011-01-26 15:19

Jo, rašymas be įkvėpimo tai jau būtų sunkus darbas :-). Nors kartais įsikvėpti, anot Apoko, sunkiai gaunasi. Bet gal galima būtų bandyti ieškant įkvėpimo pasinaudoti Ailyn paminėtais prancūzų filosofų būdais? Ar nieks nenori išbandyt? Papasakotumėte savo įspūdžius čia :)

2011-01-27 07:50

Nelabai įsivaizduoju kaip čia reiktų rašyti svečių pilną trobą prisikvietus. :):)Nors, teisingai- kiekvienam savo :)
Kai grįžtu iš kelionės, kažkodėl nereikia jokių įkvėpimų- minčių, įspūdžių pilna galva, tai belieka tik laisvo laiko nugriebus prisėsti prie kompo.

2011-05-06 12:08

Rašymas iš tikro sunkus darbas, gal visgi lengviau ir greičiau išeina pasakoti apie keliones. Be to, tai atima daug laiko..kurio mums vis trūksta. Atradus šį puslapį aš pradėjau rašyti , nes negalėjau nepapasakoti to, ką aš patyriau keliaujant, be to , mačiau , kad tuo , kuo aš gyvenau tada, mažai kas domėjosi, ko negaliu pasakyti dabar, aš jau turiu net virš 4000 skaitytojų per tokį trumpą laiką. Nesu gera rašytoja, kaip Aruna ar Andrius ...bet manau, nesvarbu kokie mes esame, svarbiausia , kad turime didelį norą perduoti kitiems apie tai, ką pamatėme, patyrėme, o tai svarbiausia. Tam ir kelionių puslapis.
Kelionės -vienas iš nuostabiausių dalykų gyvenime...tad rašykime kaip mokame...

2011-05-06 17:56

As tai ko gero Mytrips naujoke :) ikvepimo kartais truksta, o taip norisi pasidalinti kai kuriu kelioniu ispudziais bei patarimais. echhh ieskosiu ikvepimo :) arba i kita kelione imsiu diktofona, kad mintis uzsirasyt galima butu :)