2010-02-16 14:52

Su šventėmis visus keliautojus!!! Šiandien, kai visa Lietuva švenčia dvi gražias šventes - vasario 16 ir Užgavėnes, MyTrips.lt nori su svetainės lankytojais pasidalinti dar viena švente - Facebookas integruojasi į MyTrips.lt! Dabar visi, MyTrips.lt svetainėje patalpinti pasakojimai ir patarimai yra naudingi daug platesnei keliautojų auditorijai ir yra prieinami visiems facebooko nariams per pirmą lietuvišką kelionių aplikaciją: http://apps.facebook.com/mano-zemelapis.

Tad dalinkitės kelionių įspūdžiais MyTrips.lt svetainėje, taip pagelbėdami kitiems geriau susiruošti ir suplanuoti savo keliones!!! Kiti lygiai taip pat pagelbės Jums!!!

2010-02-16 21:00

Nuostabi idėja, manau tikrai bus sėkminga.

2010-02-19 12:14

Dėkui B0SS. Tikėsimės, kad taip ir bus. Kol kas aplikaciją dar šiek tobuliname ir taisome išlindusias joje klaidas. Tikras nenuspėjamas "džiaugsmas" tas Facebookas :)

Įdomu, kur slypi Facebooko populiarumo esmė? Nes jis velniškai nepatogus, usability košmariška, jame niekada niekas neveikia iki galo, kaip turėtų veikti, tikslios dokumentacijos kaip ir ką daryti nėra, o žmonės kaip bitės prie medaus prie jo limpa... ????? ...