2013-03-16 16:23

Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, gal kas galite detaliau papasakoti apie šią vietą. Mane konkrečiai domintų penkių kaimų apžiūrėjimo "technika". Jei teisingai supratau iš to, ką perskaičiau, pėsčiomis jų visų per dieną neapeiti?
Ar galima, pavyzdžiui, vieną gabaliuką praeiti, paskui pavažiuoti traukinuku, ar nuplaukti?
Ačiū iš anksto:)

2013-03-17 09:40

Tikrai galima apeiti, tai tik 9 kilometrai. Cia issamiai parasyta - apacioje straipsnio nuroda i antra dali
http://www.biancoloto.com/cinque_terre/cinque_terre.html

2013-03-18 14:38

Yra pėsčiųjų maršrutai du po 90 min. ėjimo, vienas 45 min. ir vienas 20 min. vadinamuoju įsimylėjėlių taku. Mes iš La Spezia nuvykom traukinuku į Monterosso, tada nutarėm eiti, juk kas čia yra 90 min... Vietom ten labai statūs akmenų laiptai ir šiaip visokios nepatogios uolienos, net ženklai sudėti, kad jokių aukštakulnių ir įspiriamų šlepečių. Aš neįveikiau, padusau... Tada grįžom atgal į traukinį, nuvažiavom į Manarola ir ėjom jau lygiu trumpu keliu.

2013-03-18 16:20

Gal daugiau info kas žino apie traukinius Ligurijoje .Kaip bilietas galioja- visai dienai ar nuo A iki B, jei pavažiuoji ar gali išlipti dalį kelio pėstute ir vėl į traukinuką. Gal kokie niuansai ten yra -bilietai stotyje ar ir traukinyje?

2013-03-18 17:38

Yra "maži" bilietukai į konkretų tašką, jie pigesni. Mes pirkom "visą apimantį" bilietą, kur galima važinėtis visą dieną, įlipt, išlipt, vėl įlipt. Jis dar galioja ir žaliesiems elektriniams autobusiukams - jie užveža į aukštą kalną tokius visokius padusėlius, katrie nesugeba patys užkopt. Tada ten paleidžia pasiganyt kuriam laikui ir nuveža atgal. Dar tas bilietas, berods, galioja įlįst į kažkokį muziejų. Parduodami stotyje, ten viską išsamiai paaiškina, duoda žemėlapį.