A PHP Error was encountered

Severity: User Error

Message: Smarty error: [in html/head.tpl line 34]: syntax error: unrecognized tag: dataLayer.push(arguments) (Smarty_Compiler.class.php, line 446)

Filename: smarty/Smarty.class.php

Line Number: 1092

A PHP Error was encountered

Severity: User Error

Message: Smarty error: [in html/head.tpl line 34]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)

Filename: smarty/Smarty.class.php

Line Number: 1092

Kalėdinė Tiuringija – Veimaras-Gota-Erfurtas Komentarai - mytrips.lt
Kelionės pasakojimai nuotraukos

Kalėdinė Tiuringija – Veimaras-Gota-Erfurtas


Komentarai:
Komentuoti
2016-12-19 09:00 Aruna
Tikras Kalėdinis pasivažinėjimas. Aš tai pagalvojau, kad ir pas mus parkų erdves galėtų taip papuošti tamsiu metu prieš šventes. O dar muzika fone .... Tarp kitko , mano draugė buvo šįmet Erfurte ir palygino ką matė prieš berods 7 metus, tai sakė, kad Erfurtas žiauriai suprastėjęs
2016-12-19 11:33 Danmi
Na, nesu ten niekada anksčiau buvus, tai negaliu palyginti. Nors iš visų tų trijų, tai man į Gotą labiausiai norėtųsi grįžti.
2016-12-19 13:39 linosa
Dar Dortmunde šiemet panašus šviesos festivalis vyksta - http://www.world-of-lights.eu/m/event.php?evid=59 Norėčiau pamatyt labai. Danmi, o kaip vadinasi tas besisukantis daiktas su propeleriu viršuje? Kažkaip visur šiemet jis figuruoja :))
O tau, Arūna, kalėdinės mugės patiks dar labiau nei mums, nes neturėsi su kuo palyginti :))) Važiuok į Dortmundą - nušausi 2 zuikius iškart :)
2016-12-19 16:26 Danmi
Nežinau, ar yra koks tikras lietuviškas žodis tam daiktui :-)
Vokiškai jis vadinamas Kalėdine piramide (Weihnachtspyramide https://de.wikipedia.org/wiki/Weihnachtspyramide).
Ištakos jo tai Rūdinių kalnų regiono drožiniai. Dažniausiai viduje vaizduojamas Kristaus gimimas, nors būna ir su gamtos motyvais.
Sparnai sukasi nuo žvakių skleidžiamos šilumos. Nors, tos didžiosios, tai ne nuo žvakių :-).
Man jos gražu.
2016-12-20 11:23 xvim
Dortmundas tai dar ir savo išparduotuvėm garsėja... Tai kaip ir 3 zuikiai vienu šūviu gautųsi, netgi. :))
Jūsų komentaras:
 
Booking.comSutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.