Kelionės pasakojimai nuotraukos

JUODOJOJE PLANETOJE - GELTONUOSIUOSE MIŠKUOSE


Komentarai:
Komentuoti
2017-06-09 09:03 Aruna
Afrikietiška patirtis. Aš vis pagalvoju, norėčiau ten ar ne ir vis niekaip neapsisprendžiu ))) Nors iš tikrųjų, tai visur įdomu, kur dar nebuvome, o šitam spalvingam žemyne matėm dar labai mažai. O per kur viešbutį ieškojot?
2017-06-09 10:34 Alvydas
Šį kart per Booking.com
Viešbučius visada pasirenku labai vykusiai, viskas tvarkoje būtų ir šį kartą, kaip visada - centre, bet ten anksti temsta, o apšvietimas kaip balanos gadynėj. O dėl to "norėčiau aš ten, ar ne" - tai aš ir dabar dar galvoju. Žinoma, Kenija turi savų privalumų, žmonijos lopšys, kaip ne kaip. Tačiau Egzotiškesnis man buvo, na kad ir Marokas.
2017-06-09 15:58 xvim
Gražu ten, gamtoj. Bet kainas, kiek paskaičiau pasakojime, tai iš tikro užsilupę chebra nevaikiškai.
2017-06-09 16:48 Alvydas
Gražu, tačiau daugiausiai egzotikos - safariuose. O į juos be pinigų patekt neišeina. Jie lupa daug, bet mūsų ar rusų turoperatoriai - dvigubai tiek. Safarius galima įsigyt ir internetu - tačiau neverta, nes irgi plešia.


Vis tik geriausia yra vykt su jų turizmo organizatoriais. Pritaikyti džipai, ir patys žino ką daro. Kokią kainą yra, tokia ir yra. Į trečią safarį mes važiavom su viešbučio proteguotu taksistu. Žuvęs reikalas - mašina be liuko, langai užtamsinti, o vairuotojas važiuoja paskui kokią nors kitą mašiną, bado mobilųjį, ir jokie ten žvėrys jo nedomina.
Jūsų komentaras:
 
Booking.comSutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.