Kelionės pasakojimai nuotraukos

Gran Kanarija (I dalis)


Komentarai:
Komentuoti
2017-02-27 11:11 Aruna
Net gėda pasakyti- sėdžiu kabinete su urzgiančiu pilvu. Šitokių skanumynų pridėta, kad net silpna darosi.
Nuotrauka su vaivorykšte galima į reklaminius bukletus dėt- visi lėktų tokio grožio pažiūrėt gyai )
2017-02-27 20:43 Cesius
Maisto nuotraukos tokios tikros ir "skanios", kad pradėjus darbe skaityti, teko saldainiais slopinti skrandį. Gal pridėti ženkliuką :"pv", skaityti pavalgius? Kiti patikę dalykai- aksominiai kiemeliai ir daugybė linksmų skulptūrų. Ir dar Maspalomos smėlio jūra.
2017-02-27 21:22 linosa
Mums taip pat su tais padažais buvo - valgai kasdien ir negali atsivalgyti - na tas raudonas tai tiek to, paprikas visada mėgau, bet žalias - su kalendrom, kurių aš negaliu pakęsti, o tose užtepėlėse jis toks skanus... Ir šiaip, ten vien dėl maisto galima skristi, jau nekalbant apie orą ir visa kita :)
2017-03-01 15:43 Danmi
Arūna, gaila, kad ta vaivorykštė tik per autobuso langą...
Česiau, gera idėja su tuo "pv" :-) Ir po Maspaloms smėlio jūrą tikrai verta pabraidyti...
Linosa, tikrai vien dėl maisto verta (nors, žinoma, ne tik) ten nukakti. Nustebino žuvies kainos ir porcijos lyginant su kainomis pas mus Vokietijoje. Ten pigiau.
2017-03-15 22:36 Alvydas
Ačiū, perskaičiau. Su tomis maisto nuotraukomis tikrai pasiutot, na kam varinėt žmones prie puodų. Neseniai pavakarieniavau, dabar vėl norisi kažko...
2017-03-30 14:51 sillwio
Man Gran Kanarija - smagiausia salyno sala so far. Nežinau kodėl. Subjektyviai. Viskas netoli. Gamata labai įvairi. Viskas labai gerai.

Guayadeque man pasirodė tokia spooky vieta :)
Jūsų komentaras:
 
Booking.comSutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.