Kelionės pasakojimai nuotraukos

DAR KELI PUSLAPIAI APIE KIRGIZTANĄ


Komentarai:
Komentuoti
2017-09-24 22:14 Cesius
Spalvingas ir įtaigus pasakojimas apie egzotišką šalį. Anksčiau Kirgizija buvo "artimesnė" pagal tautų draugystės dogmą ir tai retas ten nukakdavo (išskyrus alpinistus). Aprašytas kanjonas iš viso negirdėtas.
Na, o stočių sukeliamos problemos man pažįstamos Lietuvoje, pritariu šimtu procentų. Neseniai buvau Varšuvoje. Tai ten centrinėje stotyje niekas nežino iš kur išvyksta autobusas. Ten turėjau daug laiko, tai radau nemokamą legalų WC prie metro sustojimo.
2017-09-25 12:30 linosa
Gražus kanjonas.
Ale kaip žmonės nuo patogaus gyvenimo kvailėja - tikisi užvažiuoti į kalnus mašina - neįtikėtina :) Nors ... matau tai kiekvieną rytą, kaip tėveliai ir ypač mamytės veža savo pilnametes atžalas į gimnaziją iki pat durų, grūdasi per pilnus kiemus trukdydami gyventojams išvažiuoti į darbus. Kas tose jų galvose? O juk naujom mašinom veža, reiškia dirba, uždirba, bet mąstymo nerasta - vienas egoizmas.
2017-09-25 15:09 Alvydas
Na taip,
keisti žmonės, patogumų išsikariavom, proto - nelabai...Linosos žodžius galėčiau įkelt į pasakojimą. Keista, tačiau tai vyksta kiekviename žingsnyje, kasdien.
2017-09-28 09:27 Aruna
Kanjonas gražus. Apskritai gamta nenustoja stebinti kiekvieną kartą.
O paskutiniams pamąstymams tikrai pritariu.)))
2017-10-13 10:33 Danmi
Įsivaizduoju, kaip smagu gauti dovanų kibirą aviečių!
Kanjonas tikrai gražus. Ir kaip visada - labai graži pasakojimo kalba.
2017-10-13 10:43 Alvydas
danmi,
kibiras aviečių ir man pačiam patiktų, o štai dėl kalbos - ačiū už gerus žodžius, tačiau norėtųsi geriau.
Jūsų komentaras:
 
Booking.comSutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.