Kelionės pasakojimai nuotraukos

Brunėjaus Sultonatas, Taikos Užuovėja


Komentarai:
Komentuoti
2017-01-04 08:45 Aruna
Kiek esu domėjusis, tai tie atseit skurdūs nameliai, tik išorinė apgaulė. Viduje pati moderniausia įranga, o nameliuose gyvena senovės ir autentikos mėgėjai.
Beje, ar tikrai ten gatvėse negalima čiaudėti?
2017-01-04 09:32 Tagas
Čiaudėjom, bet labai linksma buvo, kai negali čiaudėt, pamiršti, pradedi ir kuris nors surėkia, kad negalima :) Manau, kad čia tik taisyklė, bet niekas nekreipia dėmesio:)

Vieninteliu kuo patikėjom, tai tuo, kad už narkotikus, be kalbų - mirtis. Skrendant lėktuve ir pildant imigracijos blanką, didelis, raudonas štampas, kad MIRTIS bus tiems, kas gabena ar turi narkotikų.

Dėl namelių, Neįsivaizduoju kiek ten to modernumo, bet kanalizacija teka vos ne po namu, viskas rodos tuoj sugrius, manau, kad tai tik mitas.
2017-01-04 15:50 linosa
Na, tikrai labai įdomu... O dėl draudimo čiaudėti, tai nebuvau girdėjusi ir įdomu kodėl, juk turėtų būti kažkokia priežastis? :)
2017-01-04 20:49 Tagas
Galbūt dėl bakterijų.

Negalima vaikščiot apsirengus geltonai, nes tai karaliaus spalva:)

Bet jie visi labai draugisški ir tolerantiški, tad ar į baseiną žmona su maudomu ar gatvėje įprastais drabužiai, niekam neįdomu, nes tu svečias esi.
2017-02-08 05:53 Belzas
Vaziuoju i Bruneju kita menesi, patikrinsim ;)
Jūsų komentaras:
 
Booking.comSutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.