Kelionės pasakojimai nuotraukos

Meilės siena Paryžiuje

Nuo neatmenamų laikų sienos dažniausiai simbolizuoja priešpriešą tarp žmonių, jų pasidalinimą ar atsiskyrimą. Tačiau Paryžiuje, romantiškame Monmartro rajone, neseniai iškilusi „Meilės siena“ (pranc.k. Le mur des je t'aime) atspindi visai ką kitą.


Neįprastą sieną sukūręs dviejų menininkų - Frédéric Baron ir Claire Kito - kolektyvas teigia, kad tai paminklas, simbolizuojantis taiką bei vienybę amžinam meilės jausmui.


Žalioje Jehan-Rictus aikštėje nusidriekusi Meilės siena yra 40 m2 (10x4 m) dydžio. Ją sudaro 612 emaliuotų lavos plytelių. Ant plytelių daugiau kaip 1000 kartų ir 311 skirtingų kalbų išrašinėta frazė „Aš tave myliu“ . Ryškiai raudoni potėpiai, išsibarstę ant šios sienos, simbolizuoja sudaužytos širdies šukeles, bandančias susijungti į vieną.


Adresas: Jehan Rictus aikštė, Abbesses, Monmartro kalva, Paryžius
Meilės siena greičiausiai pasiekiama metro: M12 (Abbesses stotelė)

Jūsų komentaras:
 


Booking.com


Sutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.