A PHP Error was encountered

Severity: User Error

Message: Smarty error: [in html/head.tpl line 34]: syntax error: unrecognized tag: dataLayer.push(arguments) (Smarty_Compiler.class.php, line 446)

Filename: smarty/Smarty.class.php

Line Number: 1092

A PHP Error was encountered

Severity: User Error

Message: Smarty error: [in html/head.tpl line 34]: syntax error: unrecognized tag '' (Smarty_Compiler.class.php, line 590)

Filename: smarty/Smarty.class.php

Line Number: 1092

Kazachija. Įdomybės - mytrips.lt
Kelionės pasakojimai nuotraukos

Kazachija. Įdomybės

Atsiųskite įdomybę
Baikonuro kosmodromas Iš Baikonuro kosmodromo buvo paleistas pirmasis dirbtinis žemės palydovas ir atliktas pirmas pasaulyje žmogaus skrydis į kosmosą....
Astana – kaleidoskopinė Kazachstano sostinė Astana šis miestas buvo pavadintas vos prieš dvylika metų, vien tam, kad visiems Pasaulio gyventojams patogu būtų jį ištarti. Nuo to laiko miestas transformavosi į kažką, - visiškai neįprastą ir skirtingą nuo kitų Pasaulio sostinių. Tad trumpai pažvelkime šį miestą, o Jūs pasakykite, ką manote apie jį. Ar jis Jums keistas? Ar puikus? Ar abiejų įspūdžių derinys?...
Sutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.