Kelionės pasakojimai nuotraukos
Forumai   /    Europa   /   

Maljorka ar Grand Kanarija?Puslapis 1 iš 2 Atgal1 2


Grazina Grazina
2010-02-23 11:55

Vasarą norėtume nuvykti atostogų į Ispanijos salas. Pirmas klausimas būtų, ką įdomiau pasirinkti: Maljorką ar Grand Kanariją?
LTuvis LTuvis
2010-02-23 13:14

Nebuvau Kanaruose, bet spėju, kad vasarą ten labai karšta.
Exxon Exxon
2010-02-26 09:23

Kanarai yra vandenyno salos, todėl, nepaisant labai kaitrios saulės (atogrąža), visgi nėra labai karšta; reikėtų rinktis pagal pageidaujamą poilsio (ar pramogų) rūšį, taip pat nepamiršti, kad skrydis į Kanarus 7-8 valandos, o į Maljorką 3-4 val.
Grazina Grazina
2010-02-26 10:28

Skrydžio trukmė nebaisi. O štai sala ir kurortas labiau domintų tas, kuris yra labiau pritaikytas pagyvenusių žmonių poilsiui. Į jaunatviškas linksmybes nepretenduojame. Labiau domina ramios, neekstremalios ekskursijos ir ramus poilsis prie jūros.

Ką įdomaus ir vertingo galima pamatyti Maljorkoje? Ir ką - Grand Kanarijoje? Niekaip neišsirenkame. Vis dvejojame tarp šių dviejų salų. O gal yra dar įdomesnių variantų? Vienintelė būtina sąlyga: tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos, pasitikimas ir apgyvendinimas.
Loreta Loreta
2010-02-26 11:07

Kiek suprantu, kelionę norite užsisakyti agentūroje? Bet ar tikrai vasarą agentūros organizuoja keliones į Grand Kanariją? Man atrodo, kad tik į Kosta Bravą, Kosta Doradą ir Maljorką (jei apie Ispaniją kalbėsime).
Exxon Exxon
2010-02-26 11:53

Maljorka yra "ispaniškesnė", turi dar šiokio tokio istorinio palikimo; Kanarai tai šiuolaikinių viešbučių salos; nėkart nebuvus ir ten, ir ten rasite ką pažiūrėti; be to, Kanarai yra Ispanijos "duty free" zona, ten daug kas gerokai pigiau
TUKAS TUKAS
2010-02-28 18:51

Skrydžiai į Kanarų salas kartą per savaitę, ketvirtadieniais, pamėginkite pasiskaityti katalogą www.star1holidays.lt
Grazina Grazina
2010-03-02 12:04

Labai dėkoju už patarimus. Aš vis labiau linkstu prie Maljorkos. Paskutinius kelis metus atostogaudavome musulmoniškuose kraštuose, tai dabar labai norisi kažko europiškesnio.
TUKAS TUKAS
2010-03-02 12:23

Kanarai ne musulmonų šalis priklauso Ispanijai kaip ir Maljorką
Maljorkoje verta pamatyti sostinę Palma de Mallorca ir jos katedrą, Valdemossa miestelį ir jame esantį Cartuja vienuolyną, kuriame gyveno Ž. Sand ir F. Šopenas, Torrent de Pareis tarpeklį ir nuo jo besitęsiančius serpentinus, Lluc vienuolyną - religinį salos centrą, kuriame saugoma Juodosios Madonos - salos globėjos - statulėlė, Formentoro iškyšulį - gamtos draustinį, kur nuo stačios uolos atsiveria nuostabi Viduržemio jūros panorama.
Grazina Grazina
2010-03-02 12:48

Geografijoje šiek tiek susigaudau ir žinau, kad ir Gand Kanarija, ir Maljorka priklauso Ispanijai :) Exxon rašė, kad Maljorka ispaniškesnė, o iš to padariau prielaidas, kad Grand Kanarija musulmoniškesnė (ypač kai yra netoli Maroko krantų). Nežinau ar išvados klaidingos, bet reikalas tas, kad šį kartą norisi paatostogauti europitieškesniame kurorte. Kol kas esame sotūs musulmoniškais kraštais. Dar paskaičiau Cituko aprašymą apie Maltą. Skamba įdomiai. Tik reiktų pasinagrinėti kainų skirtumus.

Ačiū, TUKAI, už patarimus apie lankytinas vietas. Labai pravers kelionėje. Kiek supratau esi ten buvęs? Kokį kurortą Maljorkoje labiau rinktis pagyvenusiai porai? Kad nebūtų labai daug siautėjančio jaunimo...
Puslapis 1 iš 2 Atgal1 2


Booking.comSutinku

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.